به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بازی‌های لیگ برتر فوتسال به هفته‌های پایانی خود نزدیک شده و تیم ها در تکاپو برای رسیدن به جایگاه مناسب خود هستند. هفته بیست و چهارم این رقابت‌ها عصر امروز (پنج‌شنبه) برگزار می‌شود که در مهم‌ترین بازی گیتی پسند اصفهان میزبان سن ایچ ساوه است. گیتی‌پسند اصهفان – […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بازی‌های لیگ برتر فوتسال به هفته‌های پایانی خود نزدیک شده و تیم ها در تکاپو برای رسیدن به جایگاه مناسب خود هستند. هفته بیست و چهارم این رقابت‌ها عصر امروز (پنج‌شنبه) برگزار می‌شود که در مهم‌ترین بازی گیتی پسند اصفهان میزبان سن ایچ ساوه است.

گیتی‌پسند اصهفان – سن‌ایچ ساوه
گیتی‌پسند گرچه تمرکز خود را معطوف به پلی‌آف کرده اما بدش نمی‌آید لیگ را با صدرنشینی به پایان ببرد. این تیم باید با رساندن اختلاف امتیاز خود با مس به عدد ۲ به فکر بازی هفته پایانی با این تیم باشد با این حال بازی این هفته شاگردان بی‌غم با سن ایچ ساوه نبردی دشوار است. سن ایچ گرچه در هفته‌های اخیر فراز و نشیب زیادی داشته اما حریفی دشوار برای گیتی پسندی‌هاست و با توجه به این که به دنبال جایگاه مناسبی برای خود در مرحله پلی آف است برای کسب امتیاز به اصفهان می‌آید. گیتی پسندی‌ها با در اختیار داشتن همه بازیکنان خود امیدوارند با رسیدن ITC والکس بازیکن برزیلی از این مهره تازه خود هم استفاده کنند.

ارژن شیراز – مس سونگون
برای مسی‌ها که در صدر جدول قرار دارند بازی در خانه ارژن راحت نیست. شیرازی‌ها که قواعد بازی مقابل تیم‌های بالای جدولی را بلدند در شرایطی از مس پذیرایی می‌کنند که خطر سقوط بیخ گوش این تیم است و اگر در بازی خانگی امتیاز ازدست بدهند موقعیت آن‌ها در جدول بد می‌شود. مس اما نمی‌خواهد حاشیه امنیت خود را در صدر جدول از دست بدهد و با هدف کسب سه امتیاز به دیار حافظ و سعدی می‌رود.

محمدسیمای قم – حفاری خوزستان
این دو تیم که در هفته‌های اخیر با تغییر سرمربی حال خوبی ندارند با هدف کسب پیروزی به مصاف هم می‌روند. محمدسیما هنوز با وحید غیاثی طعم پیروزی را نچشیده و هر هفته جایگاهش در جدول پایین‌تر می‌رود تا کارش برای پلی آف دشوار شود. در سمت مقابل حفاری قرار دارد که با علاسوند هم تغییری نکرده و بازی ‌هفته قبل این تیم مقابل آذرخش هم شائبه برانگیز بود. حالا دو تیم برای این که بر بحران خود خط بطلان بکشند به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنند.

برنامه و اسامی داوران به شرح زیر است:
پنج‌شنبه ۱۲ دی – ساعت۱۷
آذرخش بندرعباس – شهروند ساری
وحید عرض پیما – مصطفی زینی – امیرمختار رودساز – مهدی طاهری
ناظر: عبدالکریم سیستانی

اهورا بهبهان – ستارگان ورامین
ابراهیم مهرابی افشار – رضا پور شایگان – فیروز ممبینی – رضا کیامنش
ناظر: هرمز مشفق

محمدسیمای قم – ملی حفاری اهواز
میرهادی اسماعیلی – انور ابراهیم پور – رضا وثوقی – میلاد امیری
ناظر: مهران جعفری

گیتی پسند – سن ایچ ساوه
احسان سبزواری – ابراهیم آخوندی – حسین امیری – محمدمهدی حقوقی
ناظر: محمد فرجی

مقاومت البرز – هایپر شهرشاهین شهر
اسماعیل کمربسته – محمد داودپور – علی مرادیان – کاظم مرادی
ناظر: حسین شاهمرادی

شاهین کرمانشاه – فرش آرامشهد
فرزین صالح – مصطفی کرد – مجید اکبری – مهدی کرد
ناظر: احمدرضا جباری

ارژن شیراز – مس سونگون
محمودرضا نصیرلو – محمد شرونی – حسین وحدتی – مهدی صادقی
ناظر: عباس دهقانپور

انتهای پیام