به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سید علیرضا آوایی در مراسم بازنمایی گازرسانی شهر درب گنبد کوهدشت ضمن گرامی داشت هفته دولت اظهار کرد: عبادت تنها نماز خواندن نبوده و خدمت به مردم و شاد کردن آنها نیز عین پرستش خداوند هست. وی با بیان اینکه باید قدر این زحمات و خدمات را دانست، […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سید علیرضا آوایی در مراسم بازنمایی گازرسانی شهر درب گنبد کوهدشت ضمن گرامی داشت هفته دولت اظهار کرد: عبادت تنها نماز خواندن نبوده و خدمت به مردم و شاد کردن آنها نیز عین پرستش خداوند هست.

وی با بیان اینکه باید قدر این زحمات و خدمات را دانست، اضافه کرد: وقتی که معیشت مردم و بویژه قشر ضعیف جامعه را آسان سازی می کنیم عبادت کرده ایم و در کمال خوشبختی نظام جمهوری اسلامی در این زمینه کارهای بزرگی انجام داده هست.

آوایی اظهار کرد: دولت تمام اهتمام و کوشش خود را در این راه به کار بسته اما متاسفانه کمتر کسی این کارهای را می گوید و مخفی می مثل.

وزیر دادگستری با بیان اینکه کارهای بسیاری انجام شده اما کارهایی نیز روی زمین مانده هست، دنبال کرد: آنچه که در این دولت نگاه کردیم بجز خدمت به مردم نبوده و تمام کوشش خود را برای برطرف مشکلات مردم می کند.

انتهای پیام