به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال آلمان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ در گروه مرگ قرار دارد. ژرمن‌ها با پرتغال و فرانسه همگروه شده‌اند و برای صعود به دور بعد کار سختی پیش رو دارند. آلمان از همین الان خود را برای درخشش در یورو ۲۰۲۰ […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، تیم ملی فوتبال آلمان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ در گروه مرگ قرار دارد. ژرمن‌ها با پرتغال و فرانسه همگروه شده‌اند و برای صعود به دور بعد کار سختی پیش رو دارند.

آلمان از همین الان خود را برای درخشش در یورو ۲۰۲۰ آماده می‌کند. این تیم دیدار دوستانه‌ای را با تیم ملی سوئیس در بازل برگزار خواهد کرد. این دیدار در ۳۱ می برگزار خواهد شد.

ژرمن ها علاوه بر دیدار برابر سوئیس دو دیدار دوستانه دیگر برابر اسپانیا در مادرید و ایتالیا هم در نورنبرگ برگزار خواهند تا قبل از یورو ۲۰۲۰ خود را برابر تیم‌های بزرگ محک بزنند.

آلمان همواره یکی از شانس های اصلی قهرمانی در هر رقابت بزرگی به شمار می‌آید. هدایت  این تیم را از سال ۲۰۰۶ تا الان یواخیم لوو برعهده دارد و به نظر می‌رسد که باتوجه به ناکامی در جام جهانی ۲۰۱۸ ژرمن ها به دنبال رو کردن یک نسل جدید در فوتبال خود هستند.

انتهای پیام