به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در لیست اعلام شده از سوی کادرفنی تیم ملی فوتسال برای مسابقات قهرمانی آسیا نام ۵ دروازه‌بان دیده می‌شود. بر اساس اعلام محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی، علیرضا صمیمی،سپهر محمدی، باقر محمدی، سجاد بابایی و سعید مومنی پنج دروازه بانی هستند که به تیم ملی دعوت شدند.  […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در لیست اعلام شده از سوی کادرفنی تیم ملی فوتسال برای مسابقات قهرمانی آسیا نام ۵ دروازه‌بان دیده می‌شود. بر اساس اعلام محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی، علیرضا صمیمی،سپهر محمدی، باقر محمدی، سجاد بابایی و سعید مومنی پنج دروازه بانی هستند که به تیم ملی دعوت شدند. 

در این میان سپهر محمدی با توجه به حضور در لیگ روسیه از هفته آینده به اردوی تیم ملی اضافه می‌شود. تیم ملی در مسابقات فوتسال قهرمانی ۲۰۱۶ آسیا با سه دروازه‌بان شرکت کرد اما پس از آن در جام جهانی ۲۰۱۶، المپیک سالنی ۲۰۱۷ و مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ آسیا با دو دروازه‌بان پای به رقابت ها گذاشت. 

برای این دوره هنوز کادرفنی در مورد تعداد دروازه‌بان‌ها تصمیم گیری نکرده است. با توجه به حضور سپهر محمدی در روسیه و دور بودن او از شرایط سایر بازیکنان، کادرفنی قصد دارد پس از حضور محمدی در تمرینات و بررسی همه جوانب نسبت به حضور با دو یا سه دروازه بان تصمیم گیری کند اما در صورت حضور سه دروازه‌بان، تیم ایران عملا امکان استفاده از یک بازیکن را از دست خواهد داد که همین عامل کادرفنی را دچار تردید کرده است.

انتهای پیام