– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا (شنبه) شاگردانش مقابل آتالانتا در هفته نوزدهم سری A گفت که ماریو مانژویچ – مهاجمی که به تازگی به عنوان بازیکن آزاد به روسونری پیوسته است – می‌تواند میلانی‌ها […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان در نشست خبری پیش از بازی خانگی فردا (شنبه) شاگردانش مقابل آتالانتا در هفته نوزدهم سری A گفت که ماریو مانژویچ – مهاجمی که به تازگی به عنوان بازیکن آزاد به روسونری پیوسته است – می‌تواند میلانی‌ها را در این بازی همراهی کند.

پیولی درباره وضعیت ستاره کروات جدید تیمش گفت: ماریو خیلی سریع و به خوبی توانست خودش را با تیم هماهنگ کند. او پیش از این هم در ایتالیا بازی کرده است (۴ فصل در یوونتوس) و به همین دلیل ذهنیتش در طراز یک بازیکن مدرن اروپایی است. او مشکلی برای پیوستن به بازیکنان ما نداشت که هیچ بلکه با آمدنش کلی به آنها انرژی مثبت داد. از نظر فیزیکی هم به عقیده من وضعیتش بسیار خوب است. با اینکه خیلی وقت است بازی نکرده اما در تمرینات به من نشان داد که کاملاً‌ آماده و مصمم است. در مورد او دو گزینه داشتیم. یکی اینکه سه چهار هفته از تیم دور بماند تا با شرایطی ایده‌ال به تیم ملحق شود. دوم هم اینکه روند هماهنگ شدنش با تیم را با هرچه سریعتر قرار دادنش در ترکیب افزایش دهیم و من مورد دوم را انتخاب کرده‌ام چون به نظرم او آماده است. از این رو برای بازی فردا به تیم فراخوانده شده است.

مانژوکیچ رسماً به میلان پیوست

 

پیولی درباره امکان استفاده از زوج زلاتان و مانژوکیچ در خط حمله میلان هم اظهار داشت: بله امکانش هست اما ماریو تازه به ما ملحق شده است و ابتدا باید ریتم بازی‌اش را پیدا کند. اما ممکن است که هر دوی آنها با هم در زمین حضور داشته باشند چون از نظر فنی قابلیتش را دارند. شرایط بازی تعیین کننده این موضوع خواهد بود.

جان‌پیرو گاسپرینی سرمربی آتالانتا با اشاره به ۱۲ پنالتی که در این فصل سری A به سود میلان گرفته شده، در خصوص تکرار این روند برای روسونری مقابل شاگردان او ابراز نگرانی کرد و به نوعی داور مسابقه را تحت فشار قرار داد. پیولی اما از پاسخ دادن به همتایش خودداری کرد.

او اظهار داشت: حرف‌های او مرا درباره عملکرد داور بازی نگران نمی‌کند. ما برای داوران‌مان و قابلیت‌های آنها احترام قائلیم. داوران ما همیشه بهترین داوران اروپا بوده‌اند. ما هم روی کاری که از دست خودمان ساخته است تمرکز می‌کنیم.

میلان فردا (شنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران میزبان آتالانتا خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)