هوشنگ مصطفوی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص تمهیدات اندیشیده شده در شهرستان کوهرنگ برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در سطح این شهرستان ۶۵ صندوق اخذ رأی در بخش مرکزی، بازفت و صمصامی برای اخذ رأی پیش‌بینی شده است. فرماندار شهرستان کوهرنگ افزود: از این تعداد ۸ صندوق ثابت و ۵۷ صندوق […]

هوشنگ مصطفوی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص تمهیدات اندیشیده شده در شهرستان کوهرنگ برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در سطح این شهرستان ۶۵ صندوق اخذ رأی در بخش مرکزی، بازفت و صمصامی برای اخذ رأی پیش‌بینی شده است.

فرماندار شهرستان کوهرنگ افزود: از این تعداد ۸ صندوق ثابت و ۵۷ صندوق سیار برای اخذ رأی درنظر گرفته شده است، باتوجه به پیش‌بینی بارش در پایان هفته و صعب‌العبور بودن مناطق پشتگوه و موگویی ۷ صندوق رأی با استفاده از خودروهای کمک‌دار از روز چهارشنبه از استان اصفهان و لرستان به این مناطق اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ۲۹ هزار واجد شرایط برای رأی دادن در شهرستان کوهرنگ وجود دارد، افزود: امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده انتخابات امسال نیز باشکوه‌تر برگزار شود، ما نیز سلامت انتخابات را تضمین می‌کنیم.

مصطفوی در ادامه با اشاره به اینکه انتخابات یکی از نشانه‌های نظام مردم‌سالاری در جمهوری اسلامی است، گفت: دشمنان تمام توان خود را در طول ۴۱ سال گذشته به کار گرفتند تا نظام مردم‌سالاری را خدشه‌دار کنند و مردم را از آمدن به پای صندوق‌های رأی منصرف کنند، اما موفق نشدند.

فرماندار شهرستان کوهرنگ اضافه کرد: مردم ما در طول چهار دهه گذشته همیشه اثبات کردند باوجود مشکلات و کمبودها در کشور، همواره در تمامی عرصه‌ها در صحنه هستند و اجازه نمی‌دهند دشمنان از این موضوع سوءاستفاده کنند.

وی با تأکید بر اینکه امسال نیز مردم همانند انتخابات‌ گذشته پرشور پای صندوق رأی حضور پیدا می‌کنند، خاطرنشان کرد: توصیه ما به مردم انتخاب نماینده اصلح براساس معیارهای مشخص شده است تا این انتخاب اصلح موجب استحکام نظام جمهوری اسلامی شود.

انتهای پیام