به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال امروز شنبه از ساعت ۲۰:۴۵ با برگزاری دیدارهایی همزمان پیگیری شد. در یکی از دیدارهای حساس امروز، تیم تراکتور که دنبال کسب سهمیه آسیایی است در دربی تبریز مقابل ماشین سازی با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. این برد […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال امروز شنبه از ساعت ۲۰:۴۵ با برگزاری دیدارهایی همزمان پیگیری شد.

در یکی از دیدارهای حساس امروز، تیم تراکتور که دنبال کسب سهمیه آسیایی است در دربی تبریز مقابل ماشین سازی با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. این برد تراکتور در دقایق پایانی رقم خورد تا شاگردان ساکت الهامی همچنان به کسب سهمیه آسیایی امیدوار بمانند.

سپاهان بعد از استعفای امیر قلعه نویی به مصاف شهرخودرو رفت. این دیدار هم جدال مستقیم برای کسب سهمیه آسیایی برای دو تیم بود که در نهایت با نتیجه  ۲ بر صفر به نفع سپاهان به پایان رسید. شایان مصلح که در دو باخت قبلی سپاهان چهره ویژه ای بود، امروز گل نخست سپاهان را به ثمر رساند و پایه گذار برد این تیم بود.

تیم قعر جدولی شاهین امروز میهمان صنعت نفت بود که با نتیجه یک به ۳ شکست خورد و با لیگ برتر وداع کرد. فولاد هم با توقف مقابل پارس جنوبی برای کسب سهمیه فرصت سوزی کرد.

نتایج هفته بیست و نهم لیگ برتر به این ترتیب است:

* تراکتور ۲ – ماشین سازی یک
گل ها: رضا اسدی (۷۱) و محمدرضا آزادی (۸۸) برای تراکتور و فردین عابدینی (۸۵) برای ماشین سازی

* صنعت نفت ۳ – شاهین شهرداری بوشهر یک
گل‌ها: عیسی آل کثیر (۲۰) و محمدرضا غبیشاوی (۵۱) و طالب ریکانی (۸۹)  برای صنعت نفت و بهروز نوروزی فرد (۸۲) برای شاهین 

* سپاهان ۲ – شهرخودرو صفر
گل‌ها: شایان مصلح (۶۰) و سروش رفیعی (۷۰) برای سپاهان

* فولاد صفر – پارس جنوبی صفر

* سایپا صفر – نفت مسجد سلیمان صفر

* نساجی صفر – ذوب آهن صفر