تیم فوتبال سپاهان اصفهان امشب در دیداری تدارکاتی میزبان تیم فجر شهیدسپاسی شیراز بود و حریف خودش با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. در این مسابقه که در دو نیمه ۶۰ دقیقه‌ای برگزار شد، زردپوشان با ترکیب پیام نیازمند، محمد طیبی، محمدرضا مهدی‌زاده، مرتضی منصوری، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا […]

تیم فوتبال سپاهان اصفهان امشب در دیداری تدارکاتی میزبان تیم فجر شهیدسپاسی شیراز بود و حریف خودش با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد.

در این مسابقه که در دو نیمه ۶۰ دقیقه‌ای برگزار شد، زردپوشان با ترکیب پیام نیازمند، محمد طیبی، محمدرضا مهدی‌زاده، مرتضی منصوری، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده بازی را آغاز کردند و در نیمه دوم نیز با ترکیب علی کیخسروی، محمد طیبی، محمدرضا مهدی‌زاده، شایان مصلح، محمد ایرانپوریان، یاسین سلمانی، رسول نویدکیا، ولادمیر کومان، محسن الغسانی، رضا میرزایی و علی قربانی
وارد زمین شدند.

نیمه اول این بازی با گل‌های شهباز زاده و آقایی دو بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید. در نیمه دوم نیز توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا تیم میزبان با همان نتیجه نیمه اول، برنده از زمین خارج شود.

محسن مسلمان، امید نورافکن و مهدی ترکمان به دلیل آسیب دیدگی جزیی به میدان نرفتند. ضمن اینکه کی‌روش استنلی مهاجم برزیلی سپاهان در ۳۰ دقیقه پایانی وارد زمین شد.

این بازی، سومین و آخرین دیدار تدارکاتی سپاهان برای کسب آمادگی بیشتر جهت حضور در ادامه مسابقات فصل نوزدهم لیگ برتر بود و شاگردان امیرقلعه‌نویی روز نهم تیر در ورزشگاه نقش جهان میزبان گل‌گهر سیرجان خواهند بود.