غلام حسن قایدگیوی حقوقدان و فعال برجسته سیاسی اجتماعی هم استانی در پیامی فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس را گرامی داشت. به گزارش خبرنما ؛  در پیام غلام حسن قایدگیوی آمده است: بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ روز قدس باید تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین باشد. مقام معظم رهبری(مدظله العالی). […]

 

غلام حسن قایدگیوی حقوقدان و فعال برجسته سیاسی اجتماعی هم استانی در پیامی فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس را گرامی داشت.

به گزارش خبرنما ؛  در پیام غلام حسن قایدگیوی آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

روز قدس باید تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین باشد.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی).

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی است. روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، رستاخیز استکبار ستیزی ملل مسلمان جهان است.

 


پیام این روز بزرگ، آزادی قدس از دست صهیونیست ها و میثاق با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) خواهد بود که هر ساله با اعلام انزجار از سیاست های رژیم متخاصم اسرائیل، در جهان اسلام متبلور می شود. اینجانب ضمن قبولی طاعات و عبادات همه شما مردم شریف و نجیت، روز جهانی قدس، این میراث ماندگار معمار کبیر انقلاب، را گرامی می دارم و امید آن دارم فریاد رسای خود در حمایت از ملت ستمدیده فلسطین و آزادی قدس شریف را به گوش جهانیان برسانید.

غلام حسن قایدگیوی
هفدهم اردیبهشت ۱۴۰۰