پیام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تسلیت آغاز ماه محرم   به گزارش خبرنمابه نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس سازمان، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تسلیت آغاز ماه محرم پیامی را صادر کرد. متن پیام به شرح زیر […]

پیام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تسلیت آغاز ماه محرم

 

به گزارش خبرنمابه نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری رئیس سازمان، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و تسلیت آغاز ماه محرم پیامی را صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

هفته دولت یادآور یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

هفته دولت فرصت مغتنمی است تا نیروی خدوم دولت در تجدید پیمان با راه و مرام شهیدان رجایی و باهنر افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را هدفگذاری کرده و اکنون که نظام جمهوری اسلامی ایران آماج شدیدترین و بی رحمانه ترین تحریم های استکبار جهانی قرار دارد، بایستی با وحدت، همدلی و تدبیر، زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان عرصه کار و سرمایه و حمایت از تولید داخلی و همچنین گسترش روحیه امید و نشاط را در سال جهش تولید فراهم نمائیم.

اینجانب ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارش، یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر؛ هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان، بویژه کارگزاران و کارمندان خدوم دولت در استان تبریک عرض می نمایم و موفقیت همگان را در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان سرافراز، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

علی سلحشوری

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد