پیام تسلیت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد در پی درگذشت مدیرکل امور عشایر استان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با ارسالی پیامی مرگ مظلومانه مهندس بهمن آزادی مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه همسر و دو فرزندش را تسلیت گفت. به گزارش خبرنما به نقل از روابط […]

پیام تسلیت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه وبویراحمد در پی درگذشت مدیرکل امور عشایر استان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با ارسالی پیامی مرگ مظلومانه مهندس بهمن آزادی مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به همراه همسر و دو فرزندش را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، متن این پیام بدین شرح است:

انالله و اناالیه راجعون
درگذشت ناگهانی و اندوهبار خادم عشایر، مدیری دلسوز و فداکار، ‌مرحوم مهندس بهمن آزادی مدیرکل فقید امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد و همسر و فرزندان دلبندش که در حادثه رانندگی به لقاء الله پیوستند، موجب تأسف و تألم خاطر گردید.
بی شک نام و خاطره این بزرگ مرد که بی ادعا و با کمال خوشرویی، به محرومترین قشر جامعه یعنی عشایر سرافراز استان، خدمت نموده در قلب و حافظه مردمان فهیم این دیار، ماندگار خواهد بود.
زنده یاد، بهمن آزادی برای بهبود وضعیت عشایر استان از هیچ کوششی دریغ ننموده و خالصانه و خاضعانه به همراه همکاران خدومش در تامین وضعیت بهداشتی و معیشتی جامعه عشایری باقیات و صالحات از خود بجای گذاشتند.
اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه دردناک به مردم شریف استان خاصه جامعه عشایری، همکاران زحمت کش و سخت کوش اداره کل امور عشایر استان و بستگان آن عزیز سفر کرده، صبر جمیل و اجر جزیل و برای آن عزیز سفر کرده و همسر و فرزندانش رحمت واسعه را از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

علی سلحشوری
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد