پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز خبرنگار به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای متن پیام به این شرح است؛ دنیای امروز را عصر اطلاعات و ارتباطات نام می نهند. عصری که در آن کسب خبر ،انتشار،وتوزیع اطلاعات و دست رسی به […]

 

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای متن پیام به این شرح است؛

دنیای امروز را عصر اطلاعات و ارتباطات نام می نهند. عصری که در آن کسب خبر ،انتشار،وتوزیع اطلاعات و دست رسی به اطلاعات ، نقش تعیین کننده ای دارد در این میان، خبرنگارانی هستند که از همه توان و پتانسیل مثبت خویش مایه می گذراند و خطرات را به جان می خرند، تا این مهم رقم بخورد و چه بسا ممکن است این تلاشها و فداکاری ها از چشم و نظر خیلی از افراد جامعه پنهان بمانند .پس باید باور داشته باشیم که این افراد چشم بینای جامعه هستند.
در واقع خبرنگاران در خط مقدم و پیشرو در امر آگاهی بخشی و راهبری خبری اند که حق‌طلبی از مهم‌ترین ویژگی‌های برجسته یک خبرنگار محسوب می شود.
۱۷ مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی و روز خبرنگار است و بسی شایسته است که به این مناسبت ارزشمند، خطاب به خبرنگاران و تلاشگران عزیز عرصه اطلاع رسانی، عرض تبریک و خدا قوت داشته باشم ، ازهمه ی عزیزانی که با بخش آب استان در تعامل بوده اند نیزبر حسب وظیفه خاص تر تقدیر نمایم.
امید است که در سایه الطاف الهی و عنایت امام عصر(عج) و هدایت مقام معظم رهبری، بتوانیم در کنار فرهیختگان رسانه ای، در رفع موانع و نواقصات قدمهای جدی تر برداشته و عناصری مفید برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
رسول فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد