پیام تبریک فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به اصحاب قلم و رسانه تبریک و تهنیت گفت. متن پیام سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حکمتیان به شرح زیر […]

پیام تبریک فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد
فرمانده تیپ ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به اصحاب قلم و رسانه تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حکمتیان به شرح زیر است:
بسمه تعالی
ن والقلم و یا یسطرون
رهبر معظم انقلاب:
“به مسئله خبررسانی باید به این چشم نگاه کرد که به نیت ترویج خیر باشد.”
سپاس خدایی که قلم را مرکب راهوار ترویج فرهنگ و ابزار ثبت اندیشه ها و نشر علوم قرار داد و به راستی چه رسالت بزرگی را برعهده دارند اصحاب قلم، که با تمسک به فضل الهی و تاسی از سوگند خدای منان به قداست قلم، مجاهدانه وعالمانه برای رسیدن به هدف بزرگ آگاهی بخشی به جامعه و تنویر افکارعمومی با اطلاع رسانی سریع وصحیح تلاش می کنند .
چه ستودنی است تلاش اصحاب رسانه آنگاه که وقت و بی وقت برای انجام رسالت بزرگ اطلاع رسانی عاشقانه می نگارند و این شوق وجنب وجوش عالمانه وخردمندانه با عشق خدمت صادقانه وامانتدارانه عجین است
فرارسیدن هفدهم مرداد، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، فرصت مناسبی است که ضمن تجلیل از مقام والا و شامخ شهدای عرصه رسانه، از زحمات بی دریغ و خالص خبرنگاران جبهه حق که پرچم داران جهاد در عرصه جنگ نرم می باشند، تقدیر کنیم.
اینجانب روز خبرنگار و تقارن آن با ایام فرخنده عید سعید غدیر خم را به جامعه شریف رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد و سراسر کشور تبریک عرض می نمایم و از خداوند منان آرزوی موفقیت، سربلندی و سلامتی برای همه این عزیزان خواستارم.