با فرارسیدن عید سعید قربان نستهن مقدم شهردار یاسوج طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان تبریک گفت. با فرارسیدن عید سعید قربان نستهن مقدم شهردار یاسوج طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان تبریک گفت. به گزارش خبرنما به نقل […]

با فرارسیدن عید سعید قربان نستهن مقدم شهردار یاسوج طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان تبریک گفت.
با فرارسیدن عید سعید قربان نستهن مقدم شهردار یاسوج طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان تبریک گفت.

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج؛ دکتر نستهن مقدم طی پیامی عید قربان را تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

به نام خدا

عید قربان یادآور عبور پیروزمندانه از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی ها را به انسان می آموزد . پاک ترین عید مسلمانان ، عید بندگی و نشانه ایثار، عشق و اطاعت از فرمان خداوند بی هیچ قید و شرطی ، نشانه ایمان انسان راستین به خالق یکتا و بی همتا است.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن عید سعید قربان ، باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالیترین مرحله بندگی و عبودیت به درگاه حضرت باریتعالی را به مسلمانان ، ملت شریف ایران، خصوصا همکاران ساعی و پرتلاش خود در شهرداری یاسوج تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد احدیت توفیق درک واقعی پیام این عید اضحی که همانا ایثار، فداکاری، وحدت و دلدادگی و بندگی بر آستان حضرت دوست است و همچنین کسب معنویت و بهره مندی بیشتر از فیوضات این روز عزیز و خدمت مطلوبتر به شهروندان را مسئلت می نمایم.