پیام تبریک شهردار یاسوج  به مناسبت روز خبرنگار شهردار یاسوج ، به مناسبت روزخبرنگار طی پیامی، این روز را به خبرنگاران تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری یاسوج متن پیام  بدین شرح است: هفدهم مردادماه، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی […]

پیام تبریک شهردار یاسوج  به مناسبت روز خبرنگار
شهردار یاسوج ، به مناسبت روزخبرنگار طی پیامی، این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری یاسوج متن پیام  بدین شرح است:

هفدهم مردادماه، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است مغتنم تا از جایگاه معنوی و از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و رسانه در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه، تقدیر و تجلیل شود.

نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی مؤثر و حیاتی است. بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار نقش بسزایی در ارتقای اطلاعات در سطح جامعه دارند ، که در این راه و رسالت خطیر و سترگ برای پاسخگویی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رضایت مردم و جامعه قدم های بسیار محکمی برداشته اند و دلسوزانه پیگیر حل مشکلات مردم و رابط آنها با مسئولین ذیربط هستند تا زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورند .

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه که بی‌چشمداشت در این عرصه فعالیت می‌کنند، توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه ایزدمنان خواستارم.