پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت روز خبرنگار به گزارش خبرنمل به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری، در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل […]

پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت روز خبرنگار
به گزارش خبرنمل به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری، در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است: درود بر هنرمندانی که حرمت قلم و دانستن را گرامی می دارند و قدرت اندیشه، توان نوشتن و مجال گفتن را جز در مسیر حق و حقیقت به کار نمی گیرند. ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورند.

قشر فرهیخته ای که به پاس حرمت و ارزش و اهمیت والای کار خبر و پیام رسانی، همواره از شأن و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردار بوده و شایسته ارزشمند ترین تکریم و قدر شناسی می باشد و حقیقتاً در این روزهای سخت مقابله با بیماری منحوس کرونا، دوشادوش کادر پزشکی و درمانی استان تلاش می کنند و با آگاهی بخشی به جامعه، مردم را به صحنه آورده و همراه دستگاههای اجرایی توفیقاتی را کسب کردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید محمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان کهگیلویه و بویراحمد، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار، اطلاع ‌رسانی فعالیت‌ ها، خدمات دولت و نظام ‌تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

عی سلحشوری

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد