پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت به مناسبت روز خبرنگار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد. به گزارش خبرنما ؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت ،به مناسبت فرا رسیدن ۱۷مردادماه؛ مصادف با روز خبرنگار، ضمن گرامیداشت مقام و منزلت […]

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت به مناسبت روز خبرنگار
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرنما ؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باشت ،به مناسبت فرا رسیدن ۱۷مردادماه؛ مصادف با روز خبرنگار، ضمن گرامیداشت مقام و منزلت اصحاب رسانه و صاحبان قلم و اندیشه، با صدور پیامی این روز شکوهمند را به تمامی خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران تبریک و تهنیت گفت.

خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند و سلامت فکری و فرهنگی هر جامعه، مرهون تلاش شبانه‌روزی آنهاست و نامگذاری یک روز به عنوان “روز خبرنگار” فرصت مناسبی برای قدرشناسی از زحمات عزیزانی است که با احساس مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد.

در این روزها که دولت و مردم با مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، این خبرنگاران هستند که با تلاش مضاعف در جهت تزریق امید به جامعه و تقویت اعتماد به نفس و ترویج روحیه خودباوری در بین هموطنان، می توانند زمینه ساز گذر از این مسیر سخت و حرکت به سمت فتح قله های تعالی، پیشرفت، سربلندی و سعادت باشند.

اینجانب ضمن تبریک ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار به تمامی صاحبان فکر و آگاهی، خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان، مدیران مسئول و…امیدوارم در عرصه خطیر اطلاع رسانی، بیش از پیش موفق باشید.