قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار خوزستان و افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیام هایی جداگانه صعود فولاد به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفتند. در متن پیام استاندار خوزستان آمده است: “بسم الله الرحمن الرحیم  شما جوانان ارزشمند ایران با برد دلچسب در برابر العین امارات و صعود مقتدرانه به مرحله گروهی […]

قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار خوزستان و افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیام هایی جداگانه صعود فولاد به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفتند.

در متن پیام استاندار خوزستان آمده است:

“بسم الله الرحمن الرحیم 

شما جوانان ارزشمند ایران با برد دلچسب در برابر العین امارات و صعود مقتدرانه به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دل مردم ایران و خوزستان را شاد کردید. 

اینجانب کسب این نتیجه با ارزش نماینده شایسته فوتبال ایران و مردم خوزستان را تبریک می‌گویم و آرزوی روزهای موفق تر و ان‌شاءالله کسب جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را دارم. 

قاسم سلیمانی‌دشتکی 
استاندار خوزستان”

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، همچنین در متن پیام مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان آمده است:

“پیروزی دلچسب و صعود مقتدرانه تیم فوتبال فولاد خوزستان نماینده شایسته ایران عزیزمان از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با برتری ۴ بر صفر در برابر تیم فوتبال العین امارات موجب خوشحالی شادمانی مردم عزیز ایران شد.

اینجانب از اعضای کادر فنی، مربیان و بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان که شایستگی‌های فوتبال ایران عزیزمان و فوتبال ناب خوزستان را مثل همیشه خلق کرده‌اند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

افشین حیدری
 مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان”

انتهای پیام