به گزارش خبرنما ،در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه ای با عنوان پویش همدلی مومنانه جهت کمک به نیازمندان تحت پوشش با حضور آرزو منوچهری سرپرست مدیریت و کارشناسان حوزه تخصصی در دفتر مدیریت این شهرستان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهر در این جلسه آرزو منوچهری ضمن آرزوی […]

 

به گزارش خبرنما ،در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه ای با عنوان پویش همدلی مومنانه جهت کمک به نیازمندان تحت پوشش با حضور آرزو منوچهری سرپرست مدیریت و کارشناسان حوزه تخصصی در دفتر مدیریت این شهرستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت بهزیستی شهرستان بوشهر در این جلسه آرزو منوچهری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان و خیران اظهار داشت : با عنایت به حلول ماه پرخیر و برکت رمضان و از طرفی شیوع بیماری کرونا، بهزیستی شهرستان بوشهربا استفاده از ظرفیت خیرین، و تلاش همکاران این مدیریت در راستای کاهش آسیب‌های اقتصادی و به ویژه اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا و رسیدگی و کمک رسانی به خانوادهای تحت پوشش، پویش کمک مومنانه را برگزار خواهد کرد.
منوچهری در ادامه بیان کرد: از ابتدای بروز ویروس کرونا در شهرستان بوشهر خوشبختانه کمک‌های نقدی و غیر نقدی قابل توجهی توسط خیرین و مردم نیکوکار این به بهزیستی شد که تمامی آنها در راستای تامین وسایل بهداشتی و ضد عفونی کننده و اقلام خوراکی مددجویان تحت پوشش هزینه شد.
وی در پایان ضمن تقدیر از خیرین و مردم نوع دوست استان جهت کمک به مددجویان و نیازمندان تحت پوشش خواست تا هزینه های مراسم شادی و مذهبی خود را با توجه به بیماری کووید ۱۹ که در سطح کشور شاهد آن هستیم جهت اهداء و کمک به نیازمندان در پایگاهی که در دفتر مدیریت این شهرستان مستقر شده اختصاص دهند .