– اخبار ورزشی – سید اکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: بُرد و باخت در فوتبال طبیعی است. شرایط ما در جدول خوب نبود اما تمام نیروی ما همین بود. مقابل استقلال سه مدافع خود را […]

– اخبار ورزشی –

سید اکبر پورموسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۲ بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: بُرد و باخت در فوتبال طبیعی است. شرایط ما در جدول خوب نبود اما تمام نیروی ما همین بود. مقابل استقلال سه مدافع خود را از دست دادیم و در دیدار روز گذشته (شنبه) که بسیار مهم بود، چهار بازیکن ما در پُست غیرتخصصی خود بازی می‌کردند. هیچ‌کدام از مدافعان ما مقابل شاهین در پُست تخصصی خود نبودند و در این بازی بزرگ امتحان پس می‌دادند. در مجموع اصلاً روز خوبی نداشتیم.

وی درباره عملکرد محسن فروزان و اینکه آیا هواداران پارس جنوبی به او اعتراض کردند یا خیر، تصریح کرد: من ندیدم کسی به فروزان اعتراض کند و چنین خبری را در یک سایت خواندم. وقتی تیمی پیروز می‌شود، همه در آن نقش دارند و در زمان شکست نیز همه مقصر هستند. ما بُرد و باخت را به گردن کسی نمی‌اندازیم اما شاید هواداران انتظار نداشتند فروزان با تجربه‌ای که دارد، از زاویه بسته گل بخورد. در فوتبال هر بازیکنی ممکن است تمرکزش را از دست بدهد و اشتباه کند.

سرمربی پارس جنوبی با بیان اینکه هیچکدام از بازیکنانش مقابل شاهین در اندازه‌های خود نبود، خاطرنشان کرد: مهم این بود که بچه‌ها پذیرفته‌اند که مقصر هستند. ما با کمبود بازیکن مواجه بودیم و مصدومان زیادی داریم. میلاد باقری مقابل سپاهان مصدوم شد و علی عبدالله‌زاده و فریبرز گرامی را هم مقابل استقلال از دست دادیم. همان زمان گفتیم هم بازی با استقلال را از دست می‌دهیم، هم بازی بعدی را. پس از بازی با پیکان، فرصت کمی برای مسابقه با استقلال داشتیم و سه بازیکن اصلی خود را از دست دادیم، اما این دسته گل دست سازمان لیگ و کمیته مسابقات بود. با این وجود باید به دیدارهای بعدی امیدوار باشیم.

پارس جنوبی در منطقه خطر

پورموسوی درخصوص سقوط تیمش به جایگاه چهاردهم جدول و فاصله یک امتیازی با پیکانِ رده پانزدهمی به تسنیم گفت: ما یک امتیاز با پیکان فاصله داریم اما فاصله ما با ذوب‌آهن هم یک امتیاز است. اگر شاهین را شکست می‌دادیم، به رده دهم جدول صعود می‌کردیم. دو مدافع ما و همچنین عبدالله‌زاده به بازی بعدی ما می‌رسند و شرایط ما خوب می‌شود. تلاش می‌کنیم بازیکنان را از لحاظ روحی آماده کنیم و ان‌شاءالله با تیمی کامل به مصاف ماشین‌سازی برویم.

وی در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز و شناخت کامل سرمربی فعلی ماشین‌سازان از زردپوشان جمی بیان کرد: افاضلی با پارس جنوبی کار کرده و از تیم ما شناخت کامل دارد. خدا را شکر تا این دیدار زمان کافی داریم و امیدوارم با دست پُر وارد این بازی شویم. دست ما مقابل شاهین بسته بود و باید ببینیم مصدومان به بازی با ماشین‌سازی می‌رسند یا خیر.

سرمربی پارس جنوبی درباره برخوردش با فریبرز گرامی به دلیل اخراج بی‌مورد برابر استقلال اظهار داشت: گرامی بازیکنی حرفه‌ای است و او از همبازیانش عذرخواهی کرد. او اشتباهش را پذیرفته و پیش از دیدار با شاهین با مدافعان ما صحبت کرد. انتظار داشتم گرامی خودش را در دقایق پایانی دیدار با استقلال کنترل می‌کرد و مشکل خاصی نبود.