به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه با مقامهای ارشد وزارت دفاع کشورش دیدار و در مورد خارج شدن احتمالی آمریکا از پیمان منع جنگ افزار ها اتمی میان برد که در سال ۱۹۸۷ به امضا دست یافته هست، اظهار کرد وگو کرد. ریاست جمهوری […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه با مقامهای ارشد وزارت دفاع کشورش دیدار و در مورد خارج شدن احتمالی آمریکا از پیمان منع جنگ افزار ها اتمی میان برد که در سال ۱۹۸۷ به امضا دست یافته هست، اظهار کرد وگو کرد.

ریاست جمهوری روسیه در این دیدار تصریح کرد که کرملین برای اظهار کرد وگو با واشنگتن در مورد این پیمان آمادگی دارد.

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در عین حال پوتین تصریح نمود: تصمیم آمریکا برای خارج شدن از پیمان منع جنگ افزار ها اتمی میانبرد مشخصا از سوی کشورمان بدون جواب باقی نخواهد ماند.

او دنبال کرد: امروز پیشنهاد می کنم که در مورد گام های ذی ربط به عکس العمل خود نسبت به خارج شدن احتمالی آمریکا از پیمان منع جنگ افزار ها اتمی میانبرد حرف بزنیم.

پوتین تصریح نمود: دوباره تأکید می نمایم که آماده ایم در مورد این مبحث اصلی با شرکای آمریکایی خود اظهار کرد وگو دارا باشیم و امید داریم که آنان با این مسأله با مسیولیت پذیری کامل برخورد نمایند.

ریاست جمهوری روسیه در بخش دیگری از سخنان خود، توسعه نظامی در کشورش را مورد ارزیابی قرار داد و در ادامه اظهار کرد، وضع در عرصه بین الملل آرام تر نشده هست.

انتهای پیام