به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه در سخنانی بمناسبت هفته انرژی روسیه در مسکو مدعیات انگلستان مبنی بر دخالت روسیه در این امور را ترکیبی از تحقیر و ریشخند دانست. پوتین با اشاره به مسمومیت دو فرد دیگر در آمسبری اضافه کرد: می گویید انسان […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، ولادیمیر پوتین، ریاست جمهوری روسیه در سخنانی بمناسبت هفته انرژی روسیه در مسکو مدعیات انگلستان مبنی بر دخالت روسیه در این امور را ترکیبی از تحقیر و ریشخند دانست. پوتین با اشاره به مسمومیت دو فرد دیگر در آمسبری اضافه کرد: می گویید انسان هایی به بریتانیا رفتند تا آن ولگردها را مسموم کنند؟ این سخن ها چیست؟

پوتین با اشاره به مسمومیت دو فرد دیگر در آمسبری اضافه کرد: می گویید انسان هایی به بریتانیا رفتند تا آن ولگردها را مسموم کنند؟ این سخن ها چیست؟علاوه بر این، ریاست جمهوری روسیه تاکید کرد، پوشش خبر ها مربوط با مسمومیت سرگئی اسکریپال در سالزبری هویت کلیدی وی را مخدوش کرد. او واقعا یک خائن ملی هست. او یک انسان نفرت انگیز هست.

انگلستان سرویس اطلاعات ارتش روسیه را به صادر کردن فرمان ترور اسکریپال در ماه مارس متهم کرده هست.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دوشنبه به خبرنگاران تاکید کرد: ما سخن دیگری نداریم که به این داستان ها اضافه کنیم.

انتهای پیام