– اخبار ورزشی – محمد پنجعلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل پیکان و تثبیت جایگاه این تیم در صدر جدول اظهار داشت: همیشه پس از تعطیلات بلند مدت، اولین بازی سخت است، اما بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند و نتیجه خوبی هم گرفتند. سرعت بازی بالا […]

– اخبار ورزشی –

محمد پنجعلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل پیکان و تثبیت جایگاه این تیم در صدر جدول اظهار داشت: همیشه پس از تعطیلات بلند مدت، اولین بازی سخت است، اما بچه‌ها خیلی خوب بازی کردند و نتیجه خوبی هم گرفتند. سرعت بازی بالا بود و بدن بچه‌ها هم خیلی خوب جواب داد. وقفه و تعطیلی مسابقات روی بدن بازیکنان تأثیر منفی دارد اما پرسپولیسی‌ها خیلی خوب ظاهر شدند.

وی در مورد عملکرد خوب مهدی عبدی خاطرنشان کرد: عبدی دست‌پرورده باشگاه پرسپولیس است و در تیم امید ما بود. عبدی تا الان فقط ۵۰ تا ۶۰ درصد توانایی‌اش را بروز داده است. او آقای گل لیگ امیدها شده و مطمئنم گل‌محمدی در آینده بیشتر از این بازیکن استفاده می‌کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم گفت: پرسپولیس نشان داده که شایسته قهرمانی بوده و به نوعی‌ کمترین حقش این جایگاه است. پرسپولیس به معنای واقعی تیم است و این نشان می‌دهد کادرفنی و گل‌محمدی برای تیم‌ زحمت کشیده‌اند. گل‌محمدی هم در زمان بازی خوش فکر بود و هم در مربیگری هم خودش را ثابت کرده است. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما شیرینی کار به این است که پرسپولیس با اقتدار و با فاصله زیاد قهرمان شود.

وی در مورد پست اینستاگرامی مشترک بازیکنان پرسپولیس و گلایه از مدیریت این باشگاه گفت: این وظیفه باشگاه است که این‌ اتفاقات را جمع کند. بازیکنان زحمت می‌کشند و تمرین می‌کنند، تمرین حرفه‌ای با تفریحی فرق می‌کند، کار حرفه‌ای یعنی ریاضت و سختی، در مقابل هم باید پاداش و قرارداهای آن‌ها پرداخت شود. این وظیفه باشگاه است و امیدوارم مشکلات بدون حرف و حدیث حل شود.

مدیر آکادمی تیم پرسپولیس درباره شرایط تیم‌های پایه این باشگاه و اینکه مشکلات مالی در تیم‌های پایه به چه صورت است، گفت: نزدیک به دو سال است که مدیریت‌های مختلف عوض شده و خیلی‌ها آمدند و رفتند، ولی در این دو سال ما فقط ۱۸ درصد از آقای رسول‌پناه دریافتی داشته‌ایم. قرار است طبق دستوراتی که داده شده بازهم پرداختی داشته باشند. مشکلات ما در تیم‌های پایه پدیده است و گفتنی نیست، ولی من شنیده‌ام قرار است به تیم‌های پایه و بزرگسالان به زودی پرداختی داشته باشند.

یلوه: دریافتی پرسپولیس از کارگزار به ۳۰ میلیارد می‌رسد/ بیرانوند به تست پزشکی برود، قسط دوم آنتورپ پرداخت می‌شود