– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، به مناسبت دهه کرامت و میلاد خجسته حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با حضور جمعی از خادمان آستان ملکوتی امام هشتم(ع)، پرچم سبز رضوی در نقاط مختلف استان بوشهر برافراشته شد. در آستانه میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، به مناسبت دهه کرامت و میلاد خجسته حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با حضور جمعی از خادمان آستان ملکوتی امام هشتم(ع)، پرچم سبز رضوی در نقاط مختلف استان بوشهر برافراشته شد.

در آستانه میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت با حضور خدام رضوی، پرچم متبرک امام رضا(ع) بر فراز عرشه شناورهای منطقه چهارم ثارالله نیروی دریایی سپاه پاسداران به اهتزار درآمد‌.

همچنین همزمان با هشتیمن روز از دهه کرامت با حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان جم، دلداگان به حضرت امام رضا(ع)، از راه دور زائر حرم مطهر رضوی شدند.

خادمان حرم مطهر رضوی ضمن تجدید میثاق با شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای گمنام با رزمندگان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا دیدار و گفت‌وگو کردند.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید شهرستان جم  در این مراسم اظهار داشت: خادمان حرم امام رضا(ع) پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا از مادر شهید عبداله رستمی خواه و ابراهیم بکران خیر مبارزه با ویروس کرونا تقدیر کردند.

عبدالحمید خورشیدی افزود: در مسیر حرکت کاروان عشق، با همکاری اداره بنیاد شهید و کمیته امداد از کلیه خانواده‌های معظم شهداء و خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و ۶ خانواده موفق تقدیر شد.

در بخش دوم حرکت کاروان زیر سایه خورشید، مراسمی در گلزار شهدای شهر جم با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)، رؤسای ادارات، تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و تنی چند از بسیجیان و ایثارگران برگزار شد.

در این مراسم از سوی ستاد زیر سایه خورشید و خادمان حرم امام رضا(ع) از خانواده‌های معظم شهید آهنجان و خندان تجلیل شد.

در ادامه این حرکت فرهنگی و کشوری کاروان زیر سایه خورشید با حضور در بیمارستان توحید جم با مدافعان سلامت این شهرستان دیدار و از پرستاران تلاشگر حوزه سلامت تقدیر و تشکر کردند.

اجرای گروه سرود یا ضامن آهو مجتمع مسکونی پارس جم در بدو ورود کاروان زیر سایه خورشید در بیمارستان حال و هوای معنوی این روزها را دو چندان کرد.

‌خادمان حرم رضوی در دهه کرامت از مدافعان سلامت استان بوشهر قدردانی کردندپرچم مزین به نام امام رضا(ع) در ورودی شهر خورموج استان بوشهر برافراشته شد۲۰۰ برنامه در ایام دهه کرامت در استان بوشهر برگزار می‌شود

برنامه پایانی کاروان زیر سایه خورشید درجوار آرامگاه شهید خوشنام خفته در پارک پردیس جم با حضور تنی چند از مسئولان و مردم ولایت مدار شهرستان جم برگزار و مراسم وداع با پرچم متبرک حرم علی بن موسی الرضا (ع) توسط خادمان حرم اجرا شد.