به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، کمیته فنی فدراسیون فوتبال و پرویز مظلومی در یک قدمی توافق برای هدایت تیک کلی جوانان توسط سرمربی سابق استقلال قرار گرفتند. در همین رابطه فدراسیون فوتبال نوشت: «پرویز مظلومی عصر امروز در نشست مشترک با دبیرکل فدراسیون و اعضای کمیته فنی و توسعه برنامه های خود جهت […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، کمیته فنی فدراسیون فوتبال و پرویز مظلومی در یک قدمی توافق برای هدایت تیک کلی جوانان توسط سرمربی سابق استقلال قرار گرفتند.

در همین رابطه فدراسیون فوتبال نوشت: «پرویز مظلومی عصر امروز در نشست مشترک با دبیرکل فدراسیون و اعضای کمیته فنی و توسعه برنامه های خود جهت هدایت تیم فوتبال جوانان ایران را ارائه کرد.

اعضا پس از استماع برنامه های مظلومی درباره مباحث مطروحه به تبادل نظر پرداختند.»

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم ملی جوانان با هدایت سیروس پورموسوی توانست در مرحله مقدماتی به میزبانی تهران صدرنشین گروهش شود و به مرجله نهایی که مهر تا آبان سالی جاری در ازبکستان برگزار می شود صعود کند اما در پی بروز برخی مشکلات مالی و نبود حمایت‌های لازم، پورموسوی اسفندماه سال گذشته از هدایت ایران کناره‌گیری کرد.

در پی این اتفاق، فدراسیون فوتبال مذاکراتی را با برخی از شرمربیان سابق رده‌های پایه انجام داد و حتی به توافق با سهراب بختیاری‌زاده نزدیک شده بود که این مربی راه مشهد و حضور در شهرخودرو را در پیش گرفت. در نهایت فدراسیون در فاصله چند ماه نا شروع مسابقات نهایی به انتخاب تیم‌ملی نزدیک شده و به احتمال بسیار زیاد، پرویز مظلومی، گزینه نهایی فدراسیون فوتبال خواهد بود.

انتهای پیام