آیین افتتاح پروژه های شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجر به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد آیین افتتاح پروژه های شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی صبح امروز با حضور معاون عمرانی […]

آیین افتتاح پروژه های شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجر
به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد آیین افتتاح پروژه های شهرستان دنا در کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی صبح امروز با حضور معاون عمرانی استاندار و فرماندار شهرستان دنا و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.


محمد حسین نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمدگفت: پروژه اصلاح نشست و حذف نقطه پر حادثه کیلومتر ۶۵ محور یاسوج – سمیرم به مبلغ هزینه شده ۲۸ میلیارد ریال به نمایندگی از ۸ پروژه به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی بهره برداری شد.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و مسئولین و مقامات استانی ضمن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن را تبریک گفت.
گفتنی است لکه گیری و روکش آسفالت محور یاسوج – سی سخت – توت نده به طول ۳ کیلومتر، لکه گیری و روکش آسفالت محور تمنک – شبلیز- زیلایی به طول ۶ کیلومتر، حذف و اصلاح نقطه حادثه خیز تونل ۱۲ محور یاسوج – سمیرم، تعمیرات ابنیه فنی تمنک به زیلایی به تعداد ۵ دستگاه، تعمیرات اساسی پل کلو، اجرای حفاظ میانی خمین آباد و سرنجل کل به طول ۲ کیلومتر از دیگر پروژه های این اداره کل در دهه فجر انقلاب اسلامی هستند.
نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای اعتبار پروژه های افتتاحی امروز را مجموعه ۹۱ میلیارد ریال اعلام کرد.
وی در ادامه هدف از این پروژه ها را خدمات رسانی به کاربران جاده ای و کاهش تصادفات و تلفات جاده ای عنوان کرد و افزود امیدواریم این پروژه ها بتواند موجب نجات جان حتی یک انسان در شبکه راههای استان باشد.