به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، پرونده حق پخش ۳۱۶ هزار دلاری بازی های تیم ملی فوتبال در دوران ریاست علی کفاشیان بر فدراسیون فوتبال همچنان باز هست و کمیته اخلاق در مورد صادر کردن رای پایانی این پرونده در انتظار دریافت جواب استعلام هایی هست که از نهادهای مربوط با مبحث انجام داده […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، پرونده حق پخش ۳۱۶ هزار دلاری بازی های تیم ملی فوتبال در دوران ریاست علی کفاشیان بر فدراسیون فوتبال همچنان باز هست و کمیته اخلاق در مورد صادر کردن رای پایانی این پرونده در انتظار دریافت جواب استعلام هایی هست که از نهادهای مربوط با مبحث انجام داده هست.

پرونده ای که با احضار اشخاص مربوط با پرونده شروع و مراحل دادرسی آن در کمیته اخلاق در حال انجام هست.

در حالی که شرکت MP&SILVA به عنوان شرکت طرف قرارداد فدراسیون فوتبال برای پخش چهار دیدار فاز مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ مدعی هست برای هر یک از این بازی ها مبلغ ۷۹ هزار دلار (جمعا مبلغ ۳۱۶ هزار دلار) به فدراسیون فوتبال پول داده، اما اسنادی در این باره در فدراسیون فوتبال وجود ندارند.

علی رغم اینکه مسئولان ارشد وقت فدراسیون فوتبال تاحالا برای بار دوم این نهاد احضار شده اند، همچنان موضوعات جدی مطرح در مورد این مبحث مطرح هست و به ریاست کمیته اخلاق رای پایانی پرونده در انتظار جواب استعلام هایی هست که از نهادهای مربوط من جمله صدا و سیما انجام شده هست.

وقتی که جواب پرسش ها استعلام شده به دست مان برسد، رای این پرونده را صادر می کنیم.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نظر می آید ابعاد این پرونده پیچیده تر و بزرگتر از برآوردهای اولیه هست و علاوه بر دو متهم اصلی، پای اشخاص بیشتری در این پرونده باز شده هست. حالا باید در انتظار رای پایانی پرونده ماند و دید که آیا درنهایت تکلیف ۳۱۶ هزار دلار مفقودی روشن می گردد یا خیر؟

انتهای پیام