به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بهنام ابوالقاسم پور، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره حضور گابریل کالدرون به خبرنگار برنا گفت: کالدرون مربی بزرگ و شناسنامه داری است، از سرزمین فوتبالی می آید و اینکه خودش هم در زمان بازیگری در فینال جام جهانی حضور داشته اهمیت بالایی دارد و باید به […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بهنام ابوالقاسم پور، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره حضور گابریل کالدرون به خبرنگار برنا گفت: کالدرون مربی بزرگ و شناسنامه داری است، از سرزمین فوتبالی می آید و اینکه خودش هم در زمان بازیگری در فینال جام جهانی حضور داشته اهمیت بالایی دارد و باید به او زمان داد تا بتواند با تیم کار کند و بحث مدیریتی نیز بسیار مهم است.

وی درباره برخی صحبت هایی که درباره خروج چند بازیکن از پرسپولیس مطرح می شود، عنوان کرد: خوشبختانه پرسپولیس بازیکنان حرفه ای دارد و آنها می دانند هر آمدنی رفتنی دارد و سخت است ولی هر کسی یک روزی فوتبالش تمام می شود. نباید یک موضوع مهم را هم فراموش کنیم نخست اینکه هنوز بحث کنار گذاشتن کسی مطرح نشده ولی اگر هم این گونه شود باید شان بازیکن حفظ شود. تک تک این بازیکنان در زمانی که پرسپولیس از پنجره محروم بود اگر پیشنهادی هم داشتند ماندند و به تیم خدمت کردند و باید این نیز لحاظ شود.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره اسامی که برای خط حمله تیم مطرح می شود، افزود: پرسپولیس به یک مهاجم که مکمل علیپور باشد نیاز دارد، ما یک مهاجم جنگنده می خواهیم که روی هوا هم مسلط باشد و البته باید مورد تایید کالدرون نیز باشد.

وی در بخش پایانی صحبت هایش پیرامون مقایسه برانکو و کالدرون تصریح کرد: مقایسه کالدرون و برانکو صحیح نیست چرا که هنوز عملکرد کالدرون را در لیگ ندیدم و نمی توان درباره او پیش داوری کرد، بازهم تاکید می کنم باید به این مربی زمان داد و هواداران هم که خوشبختانه مثل همیشه پشت تیم هستند.