به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پایان رافت مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد این تیم مقابل سپاهان و صعود به فینال جام حذفی به خبرنگار برنا گفت: قبل از اینکه به مسائل فنی ورود کنم واقعا برای اتفاقاتی که در این دیدار افتاد متاسفم. من وقتی بازی فوتبال در […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پایان رافت مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد این تیم مقابل سپاهان و صعود به فینال جام حذفی به خبرنگار برنا گفت: قبل از اینکه به مسائل فنی ورود کنم واقعا برای اتفاقاتی که در این دیدار افتاد متاسفم. من وقتی بازی فوتبال در کشورهای دیگر را می‌بینم ناراحت می‌شوم که چرا آنها از فوتبال لذت می‌برند اما ما این لذت را با خشونت عوض می‌کنیم.

وی افزود: مقصر این موضوع یک نفر نیست و من فکر می‌کنم یک نفر هم نمی‌تواند آن را حل کند، بی‌تردید آقای حسن‌زاده هیچ سالی به اندازه امسال پر کار نبوده و این برای فوتبال ما خوب نیست. اتفاقات بدی در اصفهان افتاد. دو تیم از باشگاه‌های بزرگ کشور هستند و قبل از بازی برخی تنش‌ها به استرس این دیدار دامن زد و اگر استرس در بازی نبود بی‌تردید ما شاهد یک بازی فنی‌تر و زیباتر بودیم. به هر حال امیدوارم دیگر شاهد مسائل حاشیه‌ای به این‌گونه نباشیم و مسولان فدراسیون وباشگاه‌ها، مربیان و حتی بازیکنان باید از این گونه مسائل دوری کنند. در همین بازی برخی از تنش‌ها از مستطیل سبز روی سکوها رفت.

رافت در ادامه خاطرنشان کرد: به هر حال در این دیدار پرسپولیس تیم برتر میدان بود و توانست با برد به فینال صعود کند. بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند و هرچه در توان داشتند در زمین پیاده کردند.

مهاجم سابق پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرد: داماش تیم جوان و سخت کوشی است و آنها انگیزه بسیار بالایی برای بازی فینال دارند و پرسپولیس نباید این تیم را دسته کم بگیرد.

رافت درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه گفت: ۸۰-۹۰ درصد پرسپولیس در قهرمانی دبل خواهد کرد، اما آنسوی میدان هم تیمی است که می‌خواهد خودش را نشان دهد، بویژه اینکه به نظر من در دیدار این تیم در نیروی زمینی اشتباهات داوری در صعود آنها به لیگ یک تاثیرگذار بود و چیزی برای از دست دادن ندارند، اما به هر حال پرسپولیس هم تیم اول ایران است و از دروازه تا نوک خط حمله بازیکنان خوبی دارد. یکشنبه و در ورزشگاه فولاد همه چیز مهیای یک بازی خوب است و من امیدوارم سرخپوشان با دبل قهرمانی پیشاپیش در عید سعید فطر ، عیدی خوبی به هواداران بدهند.