به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس امشب (یکشنبه) در فینال جام حذفی ایران، به مصاف داماش گیلان می‌رود. شاگردان برانکو چند روز قبل، قهرمان لیگ برتر شده‌اند، حالا خود را در یک قدمی جام حذفی می‌بینند تا با کسب این جام، دوگانه فصل ۹۷-۹۸ را به نام خود ثبت کنند. پرسپولیسی‌ها […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس امشب (یکشنبه) در فینال جام حذفی ایران، به مصاف داماش گیلان می‌رود. شاگردان برانکو چند روز قبل، قهرمان لیگ برتر شده‌اند، حالا خود را در یک قدمی جام حذفی می‌بینند تا با کسب این جام، دوگانه فصل ۹۷-۹۸ را به نام خود ثبت کنند.

پرسپولیسی‌ها که در این فصل روزهای سختی را پشت سر گذاشتند، برای رسیدن به فینال جام حذفی، ابتدا در ورزشگاه آزادی با گل محمد انصاری، نود ارومیه را از پیش رو برداشتند و در ادامه با یک گل سپیدرود تحت هدایت علی کریمی را شکست دادند تا حریف پدیده شهر خودرو در مرحله یک چهارم نهایی شوند.

شاگردان برانکو در ورزشگاه آزادی برابر پدیده به تساوی یک بر یک رسیدند اما در ادامه در ضربات پنالتی برابر این تیم مشهدی به برتری رسیدند تا در مرحله نیمه نهایی به مصاف سپاهان بروند. دیداری که حاشیه‌های آن، بیش از متن بود اما با این حال پرسپولیس توانست با گل احمد نورالله‌ی در دقیقه ۱۲۰ راهی فینال شود.

در مقابل داماش گیلان که تیمی در دسته دو ایران است، شگفتی بزرگی خلق کرده و توانسته با از پیش رو برداشتن سایپا، ماشین‌سازی تبریز، مقاومت تهران و چوکا تالش به فینال برسد. البته این باشگاه طی چند روز اخیر مشکلات زیادی داشته به طوری که حتی شایعاتی هم مبنی بر حاضر نشدن آن‌ها در مسابقه فینال به گوش می‌رسید.

از آخرین قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی هشت سال می‌گذرد و آنها خودشان را آماده کرده‌اند تا با به دست آوردن این جام، افتخار دیگری به تالار افتخارات خود اضافه کنند. برانکو برای بازی امشب شجاع خلیل‌زاده و سروش رفیعی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و در مقابل داماش گیلان نیز به دلیل محرومیت نمی‌تواند از میلاد پورمحسن، سعید طالبی و میثم میرپسندیده استفاده کند.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان از ساعت ٢١ در ورزشگاه شهدای فولاد آغاز می‌شود.

انتهای پیام