به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اگرچه هفته به پایان رسید اما خریدهای استقلال تمام نشد و البته گویا گزینه آنها در تور حریف گیر کرده است.بر اساس این خبر، باشگاه استقلال تهران که در فصل نقل و انتقالات تابستانی موفق نشده بود با صفا هادی عراقی توافقی را حاصل کند […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اگرچه هفته به پایان رسید اما خریدهای استقلال تمام نشد و البته گویا گزینه آنها در تور حریف گیر کرده است.بر اساس این خبر، باشگاه استقلال تهران که در فصل نقل و انتقالات تابستانی موفق نشده بود با صفا هادی عراقی توافقی را حاصل کند و روند مذاکرات طرفین با مشکل روبرو شده بود، حالا شاهد آن است که ستاره مدنظرش به باشگاه پرسپولیس لینک شده است.

شاید بشار رسن در این موضوع تاثیر داشته است. به هرحال طی روزهای اخیر مدیربرنامه‌های ایرانی صفا هادی این بازیکن را به پرسپولیس پیشنهاد داده و شاید جالب باشد بدانید هافبک عراقی به‌شدت مورد پسند کالدرون قرار گرفته و در همین زمینه مذاکرات برای جذب وی توسط باشگاه پرسپولیس آغاز شده است. البته شنیده می شود ایجنتی که این بازیکن را لینک کرده است به نوعی خواسته او به استقلال نرود و امکان دارد اگر پرسپولیس بازیکن دیگری را خرید این بازیکن به باشگاه سومی برود.