سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد روند مذاکرات برای جذب مهدی ترابی توضیح داد. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، ابراهیم شکوری مدیر اجرایی پرسپولیس، در باره نقل و انتقالات نیم فصل گفت: ترابی بازیکنی بسیار باکیفیت و بااخلاق است. هر باشگاهی دوست دارد بازیکنی مثل او را در لیست خود داشته باشد اما […]

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد روند مذاکرات برای جذب مهدی ترابی توضیح داد.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، ابراهیم شکوری مدیر اجرایی پرسپولیس، در باره نقل و انتقالات نیم فصل گفت: ترابی بازیکنی بسیار باکیفیت و بااخلاق است. هر باشگاهی دوست دارد بازیکنی مثل او را در لیست خود داشته باشد اما باید قبول کنیم امروز ترابی بازیکن باشگاه العربی است و تا وقتی این باشگاه قطری در خصوص شرایط جدایی ترابی اظهارنظر نکند، نمی‌توانیم از قانون عبور کرده و او را جذب کنیم. از سوی دیگر، کدام باشگاه در ایران و جهان، جزئیات مذاکرات خود با بازیکنان را رسانه‌ای می‌کند. ما درک بالایی از قانون نقل و انتقالات داریم و تجربیات گذشته را مدنظر قرار می‌دهیم چون نمی‌خواهیم برای پرسپولیس اتفاق بدی رقم بخورد. انشالله بتوانیم در این مورد، خبرهای خوبی به هواداران پرشور و پرشمار باشگاه بدهیم.

اتفاق تازه‌ای برای رادوشوویچ رخ نداده است

شکوری در خصوص نامه بوژیدار رادوشوویچ اظهار داشت: توافقاتی در گذشته بین باشگاه و رادوشوویچ بوده که نسبت به آن پایبندیم. می‌خواهیم با همین توافق، پول این بازیکن را بدهیم و مشکلی هم در میان نیست. اتفاق تازه‌ای هم در این میان رخ نداده و انتظار داریم رادوشوویچ نیز مثل همیشه نسبت به تعهدات و توافقات پایبند باشد. رادو عضو خانواده ماست و مشکلات را در داخل خانواده حل خواهیم کرد.