به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد پنجعلی پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس درباره دیدار حساس این تیم مقابل سپاهان اصفهان در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: بیشک در اصفهان بازی سادهای نخواهیم داشت، دو تیم از هم شناخت دارند و این کار را سخت می کند. وی افزود: پرسپولیس […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد پنجعلی پیشکسوت نامدار باشگاه پرسپولیس درباره دیدار حساس این تیم مقابل سپاهان اصفهان در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: بیشک در اصفهان بازی سادهای نخواهیم داشت، دو تیم از هم شناخت دارند و این کار را سخت می کند.

وی افزود: پرسپولیس بعد از قهرمانی لیگ و برد السد با روحیه بسیار خوبی به مصاف تیم سپاهان میرود و من معتقدم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، پرسپولیس توانایی قهرمانی در جام حذفی را دارد و من بسیار امیدوارم سرخپوشان با تمرکز بالا در این دیدار بتوانند میزبان خود را شکست دهند و در فینال هم برنده شوند به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند، تا در کسب دومی جام هم تیم موفق باشد.

وی درباره بحث تماشاگران نیز خاطرنشان کرد: پرسپولیس در تمام کشور طرفدار دارد و این طرفداران در اصفهان هم بیتردید تیم را تنها نمیگذارند، البته اینکه یکبار می گویند ظرفیت نصف، نصف است و بار دیگر این را عوض کنند پذیرفتنی نیست، ما انتظار داریم همان چیزی که ابتدا اعلام شده اجرا شود.

کاپیتان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: باز هم تاکید میکنم اگر مشکل خاصی رخ ندهد پرسپولیس در اصفهان با حمایت هواداران و تفکرات مربی در کنار دوندگی و تمرکز بچهها به امید خدا برنده می شود.