به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با انجام ۷ دیدار پیگیری می‌شود و تیم های حاضر در مسابقات به مصاف هم خواهند رفت. در یکی از بازی‌های حساس تیم‌های سپاهان اصفهان و سایپا تهران در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با انجام ۷ دیدار پیگیری می‌شود و تیم های حاضر در مسابقات به مصاف هم خواهند رفت.

در یکی از بازی‌های حساس تیم‌های سپاهان اصفهان و سایپا تهران در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم می‌روند. سپاهان که با ۱۷ امتیاز و به خاطر تفاضل بهتر نسبت به تراکتور در صدر جدول قرار دارد مقابل تیمی به میدان می‌رود که این روزها حال و روز خوشی ندارد و زردپوشان به دنبال ثبت ششمین برد خواهند بود.

تراکتور تبریز هم در آبادان میهمان صنعت نفت است. تراکتور که همانند سپاهان دارای ۱۷ امتیاز است، به مانند این تیم هنوز گلی را دریافت نکرده و رقابت نزدیک دو تیم باعث جذاب شدن بازی ها می شود. تراکتور هفته گذشته در قائمشهر با چهار گل از سد نساجی عبور کرد و در شرایط مناسبی به سر می‌برد. صنعت هم می‌خواهد با استفاده از امتیاز میزبانی برای نماینده تبریز دردسر ایجاد کند و باید دید تقابل تفکرات دراگان اسکوچیچ و مصطفی دنیزلی چه نتیجه‌ای را به همراه دارد.

تیم پرسپولیس نیز در بوشهر میهمان تیم شاهین شهرداری خواهد بود. پرسپولیس بعد از دو شکست متوالی برابر سپاهان و شهرخودرو توانست پیکان را شکست بدهد تا سه امتیاز شیرین را بگیرد. تیم کالدرون با کسب ۱۲ امتیاز فاصله زیادی با صدر ندارد و اگر می‌خواهد در جمع بالانشینان باقی بماند باید حریف قعرنشین خود را شکست بدهد.

در ورزشگاه آزادی تیم‌های استقلال تهران و پارس جنوبی جم به دیدار هم می‌روند. استقلال که این روزها روی دور برد قرار گرفته به دنبال این است با حمایت هواداران خود سه امتیاز حساس خانگی را کسب کند و شاگردان آندره‌آ استراماچونی همه تلاش خود را انجام می‌دهند تا به این مهم برسند.

پارس جنوبی جم نیز با فراز کمالوند نشان داده تیم سرسختی است و به نظر می رسد استقلال روز آسانی در تهران نخواهد داشت.

برنامه بازی های امروز به شرح زیر است:

جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸

شاهین شهرداری بوشهر – پرسپولیس تهران (ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر) ساعت ۱۶:۴۵

ماشین‌سازی تبریز – نفت مسجدسلیمان (ورزشگاه بنیان دیزل تبریز) ساعت ۱۶

سپاهان – سایپا (ورزشگاه نقش جهان اصفهان) ساعت ۱۶:۴۵

پیکان – ذوب‌آهن (ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران) ساعت ۱۶:۴۵

فولاد خوزستان – نساجی مازندران (ورزشگاه شهدای فولاد اهواز) ساعت ۱۷

صنعت نفت آبادان – تراکتورسازی تبریز (ورزشگاه تختی آبادان) ساعت ۱۸

استقلال تهران – پارس جنوبی جم (ورزشگاه آزادی) ساعت ۱۹

dsds

 

بیشتر بخوانید: