به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ میثم بائو، بازیکن اسبق تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران درخصوص بازی های هفته ۲۹ لیگ برتر و دیدار پرسپولیس و ماشین سازی تبریز به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ برتر و تیمی که شانس نسبتا بیشتری برای فتح جام دارد، به […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ میثم بائو، بازیکن اسبق تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران درخصوص بازی های هفته ۲۹ لیگ برتر و دیدار پرسپولیس و ماشین سازی تبریز به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ برتر و تیمی که شانس نسبتا بیشتری برای فتح جام دارد، به دنبال این است تا در حضور تماشاگران خود از سد ماشین سازی عبور کند و سه امتیاز شیرین را بدست آورد. پرسپولیس در لیگ سه تساوی متوالی مقابل تیم های ذوب آهن، سپاهان و تراکتورسازی کسب کرده و در آسیا هم دو شکست مقابل الاهلی عربستان و پاختاکور ازبکستان متحمل شد تا برای طلسم شکنی و رسیدن به برد همه توان خود را در زمین بگذارد.

وی ادامه داد: تیم برانکو طی دو فصل اخیر دو بار پیاپی به عنوان قهرمانی رسیده و اگر برای بار سوم این اتفاق رخ بدهد، کار بسیاری بزرگی محسوب می شود و باید دید که پرسپولیس می تواند هت تریک خود را کامل کند یا خیر. تیم ماشین سازی هم دغدغه سقوط ندارد و مطمئنا با خیالی راحت پا به زمین می گذارد و اگر تیم تبریزی استرس نداشته باشد، می تواند میزبان خود را تحت فشار بگذارد. با این جود امیدوارم بازی جذابی شود و همه از تماشای آن لذت ببرند و تیمی که واقعا خقش است امتیازات را ذخیره کند.

بائو درخصوص دیدار استقلال و صنعت نفت در آبادان اظهار کرد: استقلال بعد از تغییراتی که به خود دید مقابل استقلال خوزستان به پیروزی رسید و در دیدار با الدحیل هم با بدشانسی مواجه شد تا از صعود باز بماند. نباید انتظارات زیادی از فرهاد مجیدی داشت و اگر استقلال سهمیه آسیایی خود را قطعی کند باید برای فصل آینده در بخش های مختلف عملکرد بهتری داشته باشد تا باعث شادمانی هواداران خود شود.

بازیکن اسبق استقلال در انتها گفت: صنعت نفت در چهار بازی آخر موفق شده چهار تیم پارس جنوبی جم، نفت مسجد سلیمان، فولاد خوزستان و نساجی مازندران را شکست بدهد و این موضوع نشان می دهد که تیم جنوبی در وضعیت ایده الی به سر می برد و قطعا استقلال شب سختی در آبادان خواهد داشت.