به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس امروز و در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا میهمان تیم الاهلی عربستان خواهد بود. حسین بادامکی، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس درباره این دیدار به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه پرسپولیس چه از نظر روحی و چه به لحاظ […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس امروز و در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا میهمان تیم الاهلی عربستان خواهد بود.

حسین بادامکی، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس درباره این دیدار به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه پرسپولیس چه از نظر روحی و چه به لحاظ فنی وضعیت خوبی دارد و تیم با اختلاف امتیاز خوبی صدرنشین لیگ برتر هم است.

وی افزود: با تمامی این تفاسیر پرسپولیس در گروه سختی قرار گرفته و مقابل الاهلی بازی ساده ای نخواهد داشت. با توجه به بازی رفت که توانستیم مقتدرانه همین تیم را شکست بدهیم اگر غافلگیر نشویم و اشتباه فردی هم نداشته باشیم در جریان بازی توان شکست این تیم را داریم و به امید خدا و با تلاش بچه ها سرخپوشان با دست پر از امارات به تهران باز می گردند.

هافبک پیشین تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درباره قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر اظهار داشت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در بازی با سپاهان می توانیم تکلیف قهرمانی را یکسره کنیم و با برد این تیم در تهران پرسپولیس بیشتر راه قهرمانی را رفته است. البته بازیکنان باید بسیار هوشیار باشند تا در شرایط فعلی موفق شوند.

بادامکی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید بازی به بازی پیش برود و در حال حاضر تیم باید همه تمرکز خود را روی دیدار آسیایی بگذارد و امیدوارم بچه ها بتوانند به موفقیت دست پیدا کنند.