محمود ثمینی در ستاد انتخابات لرستان و در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از اصحاب رسانه که از آغازین ساعات شروع انتخابات در ستاد حضور پیدا کردند، اظهار کرد: در ستاد انتخابات استان میز احزاب انتخابات را داشتیم که نمایندگان آن‌ها در ستاد حضور داشتند و تمام فرآیند انتخابات و نحوه اطلاع‌رسانی را نظارت می‌کردند. وی […]

محمود ثمینی در ستاد انتخابات لرستان و در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از اصحاب رسانه که از آغازین ساعات شروع انتخابات در ستاد حضور پیدا کردند، اظهار کرد: در ستاد انتخابات استان میز احزاب انتخابات را داشتیم که نمایندگان آن‌ها در ستاد حضور داشتند و تمام فرآیند انتخابات و نحوه اطلاع‌رسانی را نظارت می‌کردند.

وی با اشاره به این‌که از همه مردم خوب استان تقدیر و تشکر می‌کنیم، عنوان کرد: مردم در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب باز هم حماسه دیگری خلق کردند و در عین حال به اقتدار ملی ما افزودند.

ثمینی ادامه داد: از تمام عوامل امنیتی، انتظامی و عوامل برگزاری انتخابات، شورای تامین و اداری استان و همه کسانی که به نحوی در برگزاری انتخابات که اراده ملت را نشان می‌داد سهم داشتند تشکرمی‌کنیم.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با اشاره به این‌که امشب در پنج شهرستان و سه حوزه انتخابیه بنا به درخواست فرمانداران انتخابات ساعت ۲۰ پایان یافت، ادامه داد: در دیگر شهرستان‌ها بجز بروجرد مهلت اخذ رأی تا ساعت ۲۱ و در شهرستان بروجرد تا ساعت ۲۲ تمدید شد.

وی عنوان کرد: تا زمانی‌که شمارش آراء به اتمام نرسد نمی‌توان نتیجه انتخابات را اعلام کرد.

ثمینی تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات گسترده بود و از اصحاب رسانه که در انتقال مطالب و گزارش‌ها به مردم خوب درخشیدند تقدیر و سپاسگذاری می‌کنم.

رئیس ستاد انتخابات لرستان افزود: بارها به نامزدها انتخاباتی گفته بودیم که هم خودشان و هم اعضای ستاد و هواداران را توجیه کنند که ممکن است در شرایط و فضایی قرار بگیرند که احساس پیروزی کنند، در کل استان ۹ کُرسی مجلس داریم همه باید از کانون تمکین کرده و الان که در آستانه اعلام نتیجه هستیم از تمام کاندیداها و هواداران تقاضا و تأکید می‌کنیم که منتظر اعلام نتیجه آراء از طریق مراکز رسمی باشند.

وی با اشاره به این‌که کاندیداها اگر به نتیجه آراء اعتراض داشتند از مسیر قانونی کار را دنبال کنند، تصریح کرد: در برخی شهرستان‌ها رقابت تنگاتنگ‌تر بوده باید بیشتر دقت کنند که مسیر قانونی طی شود.

ثمینی تأکید کرد: تجمع غیرقانونی را در هیچ جایی نمی‌پذیریم مگر در مسیر قانون باشد.

انتهای پیام