مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ازپاکسازی لکه های آلودگی نفتی در ساحل بندر گناوه خبر داد. به گزارش خبرنما، سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: در پی ایجاد آلودگی در دریا و سرایت لکه های نفتی به ساحل گناوه، هماهنگی ها و برنامه ریزی لازم صورت گرفت و تیم […]

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ازپاکسازی لکه های آلودگی نفتی در ساحل بندر گناوه خبر داد.

به گزارش خبرنما، سیاوش ارجمندزاده مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: در پی ایجاد آلودگی در دریا و سرایت لکه های نفتی به ساحل گناوه، هماهنگی ها و برنامه ریزی لازم صورت گرفت و تیم مقابله با آلودگی اداره کل بنادر و دریانوردی به موقعیت اعزام شد.

ارجمندزاده افزود: تیم اعزامی اداره کل بنادر و دریانوردی استان با همکاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه، شرکت نفت فلات قاره بحرگان و گروه های مردمی  اقدام به پاکسازی  در دو مکان ساحل روستای مال قائد و ساحل بندر گناوه نمودند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر عنوان کرد: با توجه به خسارت ها و مخاطرات جبران ناپذیری که الودگی های نفتی میتواند به اکوسیستم ساحلی، حیات جانداران و فعالیت گردشگری سواحل منطقه بزند از اینرو پس از پایان عملیات پاکسازی تیم بررسی در موقعیت حاضر شد و روند عملیات را مورد ارزیابی قرار داد که خوشبختانه گزارش دریافتی حاکی از انجام دقیق عملیات و برطرف شدن کامل آلودگی دارد.