ایران درج کرد: تولیت آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی در ازای حل مشکلات مردم حاضر به هر نوع مشارکت با بخش‌های متفاوت کشور من جمله دولت و مدیریت استان بوده و می باشد. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در دیدار با استاندار جدید خراسان رضوی گفت: بحمدالله پیشینه مدیریتی شما نشان می‌دهد که به‌موضوع […]

ایران درج کرد: تولیت آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی در ازای حل مشکلات مردم حاضر به هر نوع مشارکت با بخش‌های متفاوت کشور من جمله دولت و مدیریت استان بوده و می باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در دیدار با استاندار جدید خراسان رضوی گفت: بحمدالله پیشینه مدیریتی شما نشان می‌دهد که به‌موضوع برطرف محرومیت و گره‌گشایی از مردم تأکید داشته و این مبحث برای این استان و مردم آن امیدآفرین هست.

تولیت آستان قدس رضوی علاوه بر این پنجشنبه شب در درس اخلاق عمومی از سلسله نشست ها «اخلاق و سلوک انقلابی» گفت: سکولاریسم ارادی و اجتماعی حوزه‌های علمیه را تهدید می‌کند، به این مفهوم که جامعه مشغول کار خود و ما حوزوی‌ها نیز مشغول کار خود باشیم.

گفتنی هست چندی پیش رحیم پور ازغدی نیز حوزه های علمیه را به سکولاریزم متهم نمود که با عکس العمل بعضی مراجع تقلید رو به رو گردید.