به گزارش خبرنما به نقل از تابناک به نقل از ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران فصل گذشته را با حضور سرمربی ایتالیایی به نام آندره آ استراماچونی آغاز کرد که در کشورش هدایت تیم اینترمیلان را در کارنامه داشت. او در اواسط فصل به دلیل مشکلات مالی ایران را ترک کرد و باشگاه استقلال هم […]

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک به نقل از ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران فصل گذشته را با حضور سرمربی ایتالیایی به نام آندره آ استراماچونی آغاز کرد که در کشورش هدایت تیم اینترمیلان را در کارنامه داشت.

او در اواسط فصل به دلیل مشکلات مالی ایران را ترک کرد و باشگاه استقلال هم اعلام کرد قراردادش فسخ شده است.

چند ماه بعد، به دنبال شکایت او از استقلال به فیفا درآستانه بازی آبی پوشان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی با پرسپولیس تهران احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل راهی اروپا شد تا با این سرمربی دیدار کند.

ابتدا گفته شد سعادتمند برای درخواست تخفیف در شکایت به فیفا به ایتالیا رفته، اما رسانه‌های ایتالیایی از روند مذاکرات با این سرمربی خبر دادند که سعادتمند پیشنهاد جدید همکاری با رقم بالا را به استراماچونی پیشنهاد دادند.

بعد از جیانلوکا دیمارزیو، نیکولو اسکیرا، خبرنگار مطرح ایتالیایی مذاکرات سعادتمند با استراماچونی برای بازگشت را تایید کرد.

این خبرنگار اعلام کرد سعادتمند با دستور وزیر ورزش و جوانان ایران، مسعود سلطانی فر، به ایتالیا سفر کرده و او همچنان با فدریکو پاستورلو به عنوان مدیربرنامه استراماچونی در ارتباط است. وزیر ورزش برای بازگشت استراماچونی دست به کار شد