به گزارش خبرنما به نقل از جماران؛ وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در بدترین شرایط تحریم و فشار کشور را اداره کرد، گفت: دولت تدبیر و امید مورد بیشترین بی مهری قرار گرفته است. "محمود علوی" در گفت وگو با برنامه «تیتر امشب» خاطرنشان کرد: امیدواریم که خداوند […]

به گزارش خبرنما به نقل از جماران؛ وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در بدترین شرایط تحریم و فشار کشور را اداره کرد، گفت: دولت تدبیر و امید مورد بیشترین بی مهری قرار گرفته است.

"محمود علوی" در گفت وگو با برنامه «تیتر امشب» خاطرنشان کرد: امیدواریم که خداوند امسال توفیق عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی را به مردم ما عطا کند زیرا به خصوص به خاطر شیوع کرونا مزید غصه و اندوه مردم شده است.

وی با بیان اینکه همه دولت های بعد از انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای داشتند و نمی توان خدمات آنها را نادیده گرفت، تصریح کرد: درعین حال، شرایط برای همه دولت ها یکسان نبوده و در بعضی دولت ها وضعیت فروش نفت و تحریم ها کمتر بوده و بعضی دولت ها وضعیت سخت تری داشته اند.

وزیر اطلاعات ایران خاطرنشان کرد: بدترین وضعیت فشار و تحریم در این دولت بوده و نه تنها امکان فروش نفت و دریافت پول آن با مشکلاتی مواجه بود بلکه شاهد کاهش قیمت نفت بودیم.

علوی با بیان اینکه در چنین شرایطی دولت با کار جهادی خدمات ارزنده ای انجام داده که باور کردنی نیست، گفت: در این دولت، فازهای متعدد پارس جنوبی و پالایشگاه های زیادی از جمله ستاره خلیج فارس تاسیس شد.

وی ساخت و تکمیل یک میلیون و پانصد هزار میلیون مسکن، تکمیل بخش های زیادی از راه آهن، بزرگراه تهران-شمال، نیروگاه ها و سدها را در دولت تدبیر و امید یادآور شد و گفت: اگر بیمارستان هایی که این دولت افتتاح کرد نبود حماسه بزرگ اخیر در مقابله با کرونا اتفاق نمی افتاد.

این خبر تکمیل می شود…

اخبار مرتبط انتهای پیام