“حسن نگین تاجی” افزود: از روز شنبه ۲۴ اسفندماه ۹۸ تا اطلاع ثانوی ورود هرگونه ارباب رجوع به ساختمان‌های حوزههای قضایی این استان ممنوع خواهد بود. وی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت پیشگیری از همه گیر شدن این بیماری در استان و از آنجا که حضور مردم در محاکم […]

“حسن نگین تاجی” افزود: از روز شنبه ۲۴ اسفندماه ۹۸ تا اطلاع ثانوی ورود هرگونه ارباب رجوع به ساختمان‌های حوزههای قضایی این استان ممنوع خواهد بود.
وی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت پیشگیری از همه گیر شدن این بیماری در استان و از آنجا که حضور مردم در محاکم به دلیل تجمع های ایجاد شده، خطر انتقال و فراگیر شدن ویروس را افزایش خواهد داد، بنابراین خادمین مردم در دادگستری استان تصمیم گرفتند که از ارائه خدمات حضوری به مردم تا اطلاع ثانوی امتناع شود.
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته، قضات محترم کشیک، در دادسراها حضور خواهند داشت و به امور ضروری رسیدگی می کنند.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، نگین تاجی بیان کرد: مقرر شد جهت جلوگیری از تضییع حقوق اصحاب پرونده‌ها، کلیه اوقات رسیدگی تا پایان سالجاری تجدید و اوقات جدید از اردیبهشت ماه سال بعد تعیین و از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک به اطلاع مردم عزیز رسانده شود.
انتهای پیام