“حسین کلانتری” در این دیدار با قهرمان ورزش های رزمی استان، افزود: ما در کشور مدال آوران ورزش های رزمی را داریم اما در این استان نه تنها مدال آور داریم بلکه کسانی که مدال آور تربیت می کنند نیز در این دیار حضور دارند. وی خطاب به بانوان ورزشکار، تصریح کرد: شما بانوان ورزش […]

“حسین کلانتری” در این دیدار با قهرمان ورزش های رزمی استان، افزود: ما در کشور مدال آوران ورزش های رزمی را داریم اما در این استان نه تنها مدال آور داریم بلکه کسانی که مدال آور تربیت می کنند نیز در این دیار حضور دارند.
وی خطاب به بانوان ورزشکار، تصریح کرد: شما بانوان ورزش های رزمی نه تنها در ورزش قهرمانی بلکه در حوزه علم و ادب می توانید به عنوان یک الگو برای نسل جدید تبدیل شوید.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان‌ اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد با ریشه و قدمت تاریخی که دارد در حوزه هایی مثل ورزش جوان، پرانگیزه و آینده دار است، اظهار کرد: قهرمانی تیم قایقرانی دلفین یاسوج در لیگ برتر کشور، قهرمانی تیم فرازبام خائیز دهدشت در لیگ برتر هندبال ایران، قهرمانی وزنه برداران و بسیاری از رشته های تنها بخشی از استعدادهای درخشان ورزشی این استان است.
کلانتری تاکید کرد: هر روز شاهد امید آفرینی ورزشکاران استان هستیم.
وی بیان کرد: باید تلاش کرد و نام کهگیلویه و بویراحمد را با افتخار آفرینی در سراسر جهان به زیبایی طنین انداز کرد.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بانوان رزمی کار و مدال آور آسیایی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفت و گو کردند.
گفتنی است؛ در این آئین از بانوان قهرمان ورزش های رزمی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
انتهای پیام