به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرهاد ظریف بازیکن سابق تیم‌ملی والیبال  درباره عملکرد تیم‌ملی در مرحله مقدماتی لیگ‌ملت‌ها در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: بچه‌ها همه فوق‌العاده بودند شک ندارم در ادامه نیز همین روند را ادامه می‌دهند و در شیکاگو نیز روی سکو قرار می‌گیرند. خسته نباشید می‌گویم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرهاد ظریف بازیکن سابق تیم‌ملی والیبال  درباره عملکرد تیم‌ملی در مرحله مقدماتی لیگ‌ملت‌ها در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: بچه‌ها همه فوق‌العاده بودند شک ندارم در ادامه نیز همین روند را ادامه می‌دهند و در شیکاگو نیز روی سکو قرار می‌گیرند. خسته نباشید می‌گویم به تک‌تک بچه‌ها واقعا خوب کار کردند شک ندارم‌ همه به این تیم افتخار‌می‌کنند.

او در مورد بازی با برزیل و لهستان نیر در مرحله نهایی اظهار کرد: به نظرم بچه‌های ما همه اعتماد به نفس لازم را دارند و این را در طول این پنج هفته ثابت کردند. برای این دو بازی نیز اصلا جای نگرانی وجود ندارد. فکر می‌کنم در این بازی‌ها نیز عملکرد خوبی را شاهد خواهیم بود. هرچند که در بازی مقابل برزیل نتیجه را واگذار کردیم ولی به نظرم کنترل بازی دست ما بود و ما موفق‌تر بودیم بنابراین قطعا در این دیدارها نیز بازی خوبی را خواهیم دید.

ظریف در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان به صعود تیم‌ملی در اولین مرحله انتخابی به المپیک امیدوار بود یا خیر؟ گفت: در حال حاضر تمرکز تیم روی بازی‌های شیکاگو است و باید هم ایگونه باشد. ولی قطعا پس از این بازی‌ها برای انتخابی نیز برنامه‌ خود را خواهند داشت با این شرایط فعلی من فکر می‌کنم در اولین مرحله بتوانیم صعودمان را قطعی کنیم.