خبرگزرای ایسنا: محمود واعظی در گفت‌وگویی در جواب به این سوال که به چه سبب کمیته مشترک اصلاح‌طلبان و دولت تاحالا تشکیل نشده هست، گفته بود: ما از تشکیل این کمیته استقبال می‌کنیم، ولی نمی‌دانم به چه سبب هنوز این کمیته تشکیل نشده هست. ریاست دفتر رئیس‌جهور علاوه بر این در جواب به این سوال […]

خبرگزرای ایسنا: محمود واعظی در گفت‌وگویی در جواب به این سوال که به چه سبب کمیته مشترک اصلاح‌طلبان و دولت تاحالا تشکیل نشده هست، گفته بود: ما از تشکیل این کمیته استقبال می‌کنیم، ولی نمی‌دانم به چه سبب هنوز این کمیته تشکیل نشده هست.

ریاست دفتر رئیس‌جهور علاوه بر این در جواب به این سوال که آیا بگومگوهای رسانه‌ای اصلاح‌طلبان و دولت به آسیب خود اصلاح‌طلبان و دولت منتج نمی‌شود؟ اظهار کرد: مکررا گفته‌ام افرادی که الان فکر می‌کنند که انتقاد از دولت در انتخابات به سود آنان می گردد، اشتباه می‌کنند.

واعظی در انتهاء اظهار کرد: عده‌ای حالا انتقاد نموده و خودشان هم قدری دولت را تضعیف می‌کنند. آن‌ها فکر می‌کنند که این انتقاد باعث رای‌آوری در انتخابات می‌شود در حالی که این روند هم به آسیب خودشان می گردد و هم به آسیب دولت.