گودرز حبیبی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تعطیلی فوتبال به همه باشگاه ها ضرر زد و استقلال هم از این بابت لطمه دید. بعضی از دوستان وانمود می کنند که تنها آنها از این بابت متضرر شده اند در حالی که این گونه نیست و همه تیم ها بعد از […]

گودرز حبیبی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تعطیلی فوتبال به همه باشگاه ها ضرر زد و استقلال هم از این بابت لطمه دید. بعضی از دوستان وانمود می کنند که تنها آنها از این بابت متضرر شده اند در حالی که این گونه نیست و همه تیم ها بعد از تعطیلی ناخواسته ضرر کردند.

وی اضافه کرد: استقلال جدا از آخرین دیدارش در لیگ که مقابل گل گهر بود، روند خوبی داشت و ادامه این روند آبی پوشان را به رده های بهتری در جدول می رساند. اما مشخص نیست در صورت برگزاری هفته های باقی مانده شرایط تیم ها چقدر شبیه به شرایط قبل از تعطیلی مسابقات باشد.

حبیبی در ادامه بیان داشت: بهترین کار برای تعیین تکلیف مسابقات این فصل ادامه آن است. البته فدراسیون باید تصمیم منطقی بگیرد نه اینکه با یک تصمیم احساسی و عجولانه چالش جدیدی ایجاد کند. اما تنها ادامه برگزاری مسابقات است که می تواند پایانی بدون معترض برای این فصل داشته باشد. در غیر این صورت هر تصمیمی گرفته شود یکسری تیم ها راضی و یکسری که تعدادشان بیشتر است ناراضی خواهند شد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: البته من می بینم اکثر باشگاه ها خواستار لغو مسابقات هستند و چون این تیم ها از ارکان لیگ برتر می باشند، باید به نوعی تصمیم گیری شود که بیشترین رضایتمندی در بین باشگاه ها وجود داشته باشد.

کاپیتان اسبق آبی پوشان در خصوص شرایط کنونی باشگاه نیز تاکید کرد: به هواداران که بسیار نگران تیم شان هستند و صاحبان اصلی این تیم محسوب می شوند به عنوان برادر بزرگتر و به عنوان فردی که در این باشگاه خاک خورده و چند پیراهن از شما بیشتر پاره کرده یک توصیه دوستانه و برادرانه می کنم و آن هم این است که به باشگاه و مدیریت جدید آن اعتماد کنید و اجازه بدهید که آنها با آرامش بیشتری کارشان را دنبال کنند.

وی افزود: شاید در گذشته اتفاقاتی افتاده باشد که باعث بدبینی نسبت به مدیران شود، اما تحت فشار گذاشتن مدیرانی که باید بهترین تصمیم را برای این تیم بگیرند حاصلی جز بر هم زدن تمرکز و تضعیف باشگاه ندارد.