به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی داوودی وزنه‌بردار جوان تیم ملی بزرگسالان ایران که در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ چین موفق به کسب مدال طلا شد در گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: خداروشکر توانستم عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کنم و همچنین رکورد جوانان جهان را جابه‌جا […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی داوودی وزنه‌بردار جوان تیم ملی بزرگسالان ایران که در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ چین موفق به کسب مدال طلا شد در گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: خداروشکر توانستم عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کنم و همچنین رکورد جوانان جهان را جابه‌جا کنم، رقابت‌ها بسیار خوب بود. مسابقات جوانان جهان و پس از آن رقابت‌های بزرگسالان جهان را در پیش دارم، امیدوارم در این مسابقات هم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

وی افزود: وقتی که استارت لیست مسابقات را دیدم، به کسب مدال طلا امیدوار شدم، اما باز هم رقابت سنگینی بود و خداروشکر که توانستم مدال طلا بگیرم.

داوودی عنوان کرد: هنوز فاصله زیادی تا جایگاه بزرگان این رشته دارم، اما با تلاش و تمرین شبانه‌روزی، سعی می‌کنم نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم و جای قهرمانان وزنه‌برداری را پر کنم.

وزنه‌بردار جوان تیم ملی بزرگسالان ایران در پایان گفت: برای کسب سهمیه المپیک، ۶ مسابقه دارم که ۳تای آن‌ها را پشت سر گذاشتم و ۳ مسابقه دیگر در پیش دارم. همه‌ی ورزشکاران به دنبال طلا المپیک هستند و من هم از این قائده مستثنا نیستم، هدف اصلی من هم طلا المپیک است. در حال حاضر در اردوهای تیم ملی شرایط خوبی وجود دارد و در آرامش تمرینات خود را پیگیری می‌کنیم.