لیلا کریمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به همکاری ۷۰۰ مبلغه با اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان که در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: علاوه‌براین جمعیت بانوان فرهیخته به‌عنوان یک کار تشکیلاتی در استان تشکیل شده‌است. وی با اشاره به همکاری ۶۰ بانو با اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان در قالب جمعیت بانوان فرهیخته، عنوان کرد: […]

لیلا کریمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به همکاری ۷۰۰ مبلغه با اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان که در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: علاوه‌براین جمعیت بانوان فرهیخته به‌عنوان یک کار تشکیلاتی در استان تشکیل شده‌است.

وی با اشاره به همکاری ۶۰ بانو با اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان در قالب جمعیت بانوان فرهیخته، عنوان کرد: اعضای این جمعیت از نظر سطح تحصیلات فوق‌لیسانس به‌بالا بوده و با کل ادارات و مردم سطح جامعه تعامل دارند.

کریمی ادامه داد: ممکن است یک کارشناس نتواند با تمام مردم ارتباط برقرار کند، بنابراین این جمعیت که عمدتاً فوق‌لیسانس به بالا هستند و کار فرهنگی تبلیغی انجام می‌دهند، در جلسات و گردهمایی‌ها شرکت کرده و آسیب‌های اجتماعی ـ فرهنگی را بررسی می‌کنند.

مسئول امور بانوان ادراه‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، هدف از تشکیل جمعیت بانوان فرهیخته لرستان را تلاش جهت ارتقاء سطح فرهنگی بانوان دانست و افزود: تلاش ما این است که از ظرفیت خانم‌های فرهنگی و باسواد در این راستا استفاده ‌کنیم.

وی ادامه داد: اعضای جمعیت بانوان فرهیخته باتوجه به حضوری که در سطح جامعه دارند نظر و ایده می‌دهند و سازمان تبلیغات اسلامی باتوجه به ظرفیت‌هایی که دارد این ایده‌ها را عملیاتی می‌کند.

کریمی عنوان کرد: مبلغات ما با حضور در سطح مدارس و خوابگاه‌ها با دانش‌آموزان و دانشجویان صحبت کرده و سعی در بالا بردن سطح آگاهی آن‌ها دارند.

مسئول امور بانوان ادراه‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، با اشاره به همکاری سازمان تبلیغات با آموزش‌وپرورش جهت حضور مبلغات برای برپایی نماز جماعت و پاسخگویی به سؤالات شرعی دانش‌آموزان در سطح مدارس، اظهار کرد: این جمعیت با دستگاه‌ها ارتباط فرهنگی و اجتماعی دارند.

وی عنوان کرد: همچنین سایت جمعیت بانوان فرهیخته لرستان در حال فعالیت است.

انتهای پیام