به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، اسما اسد، همسر بشار اسد، ریاست جمهوری سوریه تصویرهایی از خود در صفحه رسمی اش در اینستاگرام منتشر نمود که ذی ربط به نشست چند روز قبل او بود. بانوی اول سوریه در راس نشستی در مورد تحولات در روند فعالیت […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، اسما اسد، همسر بشار اسد، ریاست جمهوری سوریه تصویرهایی از خود در صفحه رسمی اش در اینستاگرام منتشر نمود که ذی ربط به نشست چند روز قبل او بود. بانوی اول سوریه در راس نشستی در مورد تحولات در روند فعالیت المپیاد علمی در سوریه حاضر گردیده بود.

طبق اطلاعات منتشر گردیده از سوی دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه، اسما اسد در یکی از بیمارستان های نظامی دمشق تحت معالجه است.

او در این نشست با ظاهری متمایز ظاهر شده بود به طوریکه به سبب شیمی درمانی ناگزیر شده بود سرش را با پارچه ای بپوشاند.

خبرگزاری رسمی سوریه قبل تر گزارش داده بود که اسما اسد فاز اول معالجه سرطان سینه خود را که بسیار زود متوجه آن شده بود، شروع نموده است.

این خبر در ماه اوت زمانی اعلام گردید که عکسی از اسما اسد ۴۳ ساله در کنار بشار اسد در جریان یکی از نشست ها درمانشد منتشر گردیده بود.

اسما دارای سه فرزند، دو پسر و یک دختر است.

اسما اسد طبق معمول در نشست ها و فعالیت های اجتماعی من جمله دیدار با خانواده های قربانیان و مجروح های درگیری های سوریه یا در مراسم تقدیر از دانشجوهای و بازدید از جمعیت ها حضور می یابد.

انتهای پیام