با حضور مسئولان: اولین فروشگاه دائمی صنایع دستی در گچساران افتتاح شد. با حضور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد،رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان گچساران اولین فروشگاه صنایع دستی این شهرستان افتتاح شد. مجید صفائی صبح امروز چهارشنبه ۲۵تیرماه درآیین افتتاح این فروشگاه، اظهار کرد: این […]

با حضور مسئولان:
اولین فروشگاه دائمی صنایع دستی در گچساران افتتاح شد.
با حضور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد،رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان گچساران اولین فروشگاه صنایع دستی این شهرستان افتتاح شد.

مجید صفائی صبح امروز چهارشنبه ۲۵تیرماه درآیین افتتاح این فروشگاه، اظهار کرد: این فروشگاه دائمی برای فروش محصولات صنایع دستی گچساران دایر شده است.
به گزارش خبرنما؛ صفایی با بیان اینکه در سال جهش تولید به دنبال اجرای طرح های اشتغالزا در حوزه صنایع دستی و گردشگری هستیم تصریح کرد: در تلاشیم فروشگاه های بیشتری را به منظور فروش محصولات صنایع دستی صنعتگران و هنرمندان این منطقه راه اندازی کنیم.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این فروشگاه توسط بخش خصوصی ایجاد شده است: حدود به ۲۰هنرمند برای کارآفرین این فروشگاه صنایع دستی در شهرستان گچساران تولید می کنند.
صفائی افزود: کارآفرین ایجاد فروشگاه صنایع دستی در شهرستان گچساران برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی حوزه صنایع دستی به بانک معرفی شود./